Ikona standardu tekstu prostego

Wrocław, 6 lipca 2020 r.

 

MPK na pikniku!

Wzięliśmy udział w Labiryncie Bezpiecznych Wakacji organizowanym w sobotę (4.07) na placu Solnym. Podczas imprezy odpowiadaliśmy pasażerom na dręczące ich pytania, a także opowiadaliśmy o pracy w MPK Wrocław.

Podczas pikniku do dyspozycji mieszkańców był Arek, rzecznik pasażera MPK, który na co dzień zajmuje się rozwiązywaniem problemów pasażerów w naszej siedzibie przy ulicy Prusa 75-79. Impreza na placu Solnym była świetną okazją dla wrocławian na podzielienie się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi komunikacji miejskiej.

Na miejscu można było spotkać także Anię, naszą kierownik Działu Rekrutacji, która dzieliła się z mieszkańcami informacjami dotyczącymi pracy w MPK. Znalazło się kilku chętnych żywo zainteresowanych pracą w naszej spółce!

Podczas Labiryntu Bezpiecznych Wakacji na przystanku historycznym Opera stanął również jeden z naszych nowszych tramwajów Moderus Beta. Na jego podstawie, motorniczy z zajezdni Gaj, pan Grzegorz, pokazywał mieszkańcom jak nowe pojazdy dostosowywane są do potrzeb osób niepełnosprawnych.