Ikona standardu tekstu prostego

Dlaczego warto pracować w MPK Wrocław?


Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji, działająca nieprzerwanie od 1945 r. Ale oferujemy Ci nie tylko stałą
i stabilną pracę. Opłaca się być częścią naszego zespołu także z innych względów.

Doceniamy, że jesteś z nami

 • Regularna pensja
  Kierującym bez doświadczenia oferujemy na start wynagrodzenie powyżej 5500 zł brutto (z dodatkami), a osobom z co najmniej 5-letnim doświadczeniem - powyżej 6500 zł brutto. Pensja pracowników zaplecza czy administracji uzależniona jest od stanowiska.

 • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  Każdego roku przeznaczamy środki finansowe na socjalne wsparcie naszych pracowników, na przykład na dopłaty do wakacyjnego wypoczynku czy paczek mikołajkowych.

 • Karta wolnego przejazdu
  Oferujemy Ci również możliwość korzystania z darmowych przejazdów komunikacją miejską.

Wiemy co jest ważne

 • Praca na miejscu i czas z rodziną
  To zdecydowanie najważniejsze, co odróżnia nas od innych firm transportowych. W MPK nie wyjeżdżasz w długie, wielotygodniowe trasy. Pracując w MPK jesteś codziennie w domu, masz czas na życie rodzinne i wypoczynek. Jako kierowca czy motorniczy pracujesz wg miesięcznych grafików, dzięki temu wiesz, o której godzinie zaczynasz i kończysz pracę. Pracownicy zaplecza technicznego mają również ustalony z góry grafik, a w administracji nadgodziny zdarzają się jedynie w wyjątkowych przypadkach.

 • Dostęp do ubezpieczenia grupowego
  Masz możliwość przystąpienia do programu ubezpieczeniowego oferowanego przez wiodącą firmę w Polsce, w ramach którego zyskujesz dostęp do lekarzy-specjalistów i badań specjalistycznych realizowanych w krótszym terminie.

Wspieramy Cię

 • Bezpłatne kursy dla kandydatów na kierowców autobusów i motorniczych
  Oferta dedykowana osobom, które są zainteresowane szkoleniem w zakresie pozyskania kat. D i kwalifikacji na przewóz osób lub pozwolenia na kierowanie tramwajem. Po zakończonym szkoleniu i uzyskaniu odpowiednich uprawnień/dokumentów gwarantujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

 • Patron - opiekun podczas pierwszych godzin pracy w ruchu
  pierwsze dni w pracy są zawsze bardzo stresujące. dlatego podczas twoich pierwszych godzin w pracy na linii będzie ci towarzyszył doświadczony kierujący, który udzieli ci pomocy i wskazówek.

Szanujemy Twój Wolny Czas

 • Ośrodek wypoczynkowy w Sułowie
  Nie samą pracą żyje człowiek. Odpoczynek jest bardzo ważny. W MPK Wrocław mamy możliwość ucieczki od miejskiego zgiełku w piękne, zielone i spokojne tereny Parku Krajobrazowego Doliny Baryczy, gdzie możesz zregenerować siły podczas wycieczek rowerowych, łowiąc ryby, czy pływając kajakami lub zwyczajnie odpoczywając w towarzystwie śpiewu ptaków. Dowiedz się więcej na www.domki-sulow.pl.

 • Sport w MPK
  Gramy razem w piłkę, biegamy i rozwijamy inne sportowe pasje, a firma nam w tym pomaga.

 • Karta Multisport
  Możesz skorzystać z kart Multisport, ponadto w MPK wspólnie trenujemy piłkę nożną, a także dopingujemy naszych pracowników w innych formach aktywności, np. bieganiu