Ikona standardu tekstu prostego
nieaktywne
linie: .
obowiązuje: 25.06.2022 - 01.07.2022

Z dniem 25 czerwca 2022 roku (sobota) zostaną wprowadzone zmiany statusów następujących przystanków:

1) "Racławicka", który zlokalizowany jest przy ulicy Racławickiej, na wysokości nowej pętli autobusowej - na przystanek o statusie "na życzenie" dla wszystkich linii autobusowych.

2) "Morelowskiego", który zlokalizowany jest przy ulicy Karmelkowej, w pobliżu skrzyżowania z ulicą Morelowskiego - na przystanek o statusie "na życzenie" dla wszystkich linii autobusowych.

3) "Rzemieślnicza", który zlokalizowany jest przy ulicy Kominiarskiej, w pobliżu skrzyżowania z ulicą Rzemieślniczą - na przystanek o statusie "na życzenie" dla wszystkich linii autobusowych.

4) "Trestno - Kościół", który zlokalizowany jest przy ulicy Nadodrzańskiej w podwrocławskiej miejscowości Trestno, przy kościele pw. Matki Bożej Niepokalanej - na przystanek o statusie "na życzenie" dla wszystkich linii autobusowych.

5) "Azaliowa", który zlokalizowany jest przy skrzyżowaniu ulicy Przedwiośnie i ulicy Azaliowej - na przystanek o statusie "na życzenie" dla wszystkich linii autobusowych.

6) "Długa", który zlokalizowany jest przy ulicy Długiej, na wysokości sklepu OBI - na przystanek "stały" dla autobusów linii C.

7) "Sosnowiecka", który zlokalizowany jest przy ulicy Opolskiej, w pobliżu skrzyżowania z ulicą Sosnowiecką - na przystanek "stały" dla autobusów linii 124 i 134. Dla kursów nocnych linii 243 przystanek nadal będzie posiadał status przystanku "na życzenie".

8) "Krucza", który zlokalizowany jest przy skrzyżowaniu ulicy Gajowickiej i Kruczej - na przystanek "na życzenie" dla autobusów nocnych linii 241.

9) "Metalowców", który zlokalizowany jest przy ulicy Lotniczej, przy skrzyżowaniu z ulicą Hutniczą, Metalowców i Górniczą - na przystanek "na życzenie" dla autobusów nocnych linii 243 i 253.

10) "Drzewieckiego", który zlokalizowany jest przy ulicy Balonowej, przy skrzyżowaniu z ulicą Drzewieckiego - na przystanek "na życzenie" dla autobusów nocnych linii 243.

11) "Pl. Zgody (Muzeum Etnograficzne)", który zlokalizowany jest przy ulicy Traugutta, w pobliżu placu Zgody - na przystanek "na życzenie" dla autobusów nocnych linii 243.

12) "Rysia", który zlokalizowany jest przy ulicy Popowickiej, przy skrzyżowaniu z ulicą Rysią - na przystanek "na życzenie" dla autobusów nocnych linii 245.

13) "Gajowa", który zlokalizowany jest przy ulicy Glinianej przy skrzyżowaniu z ulicą Gajową na przystanek "na życzenie" dla autobusów nocnych linii 245.

14) "Wałbrzyska", który zlokalizowany jest przy Rondzie Cukrowników na przystanek "na życzenie" dla autobusów nocnych linii 247.

15) "Żerniki", który zlokalizowany jest przy ulicy Żernickiej w pobliżu skrzyżowania z ulicą Konińską na przystanek "na życzenie" dla autobusów nocnych linii 249.