Przegląd prywatności

Chcąc udogodnić Ci korzystanie z naszej strony, wykorzystujemy pliki cookie, które są umieszczane na Twoim komputerze, telefonie komórkowym lub tablecie. Pliki te pomagają nam zrozumieć Twoje potrzeby i dzięki temu doskonalić funkcjonalności naszej witryny. Są one także wykorzystywane do dostarczania spersonalizowanych treści i reklam. Część z plików jest niezbędna do prawidłowego działania serwisu i jego funkcjonalności. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookie, możesz łatwo zarządzać swoimi uprawnieniami, np. we własnej przeglądarce internetowej lub po wybraniu opcji Zarządzaj cookie. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Ikona standardu tekstu prostego
nieaktywne
linie: .
obowiązuje: 17.06.2023 - 19.06.2023

Podczas trwania 9. Nocnego Półmaratonu w dniu 17 czerwca 2023 roku
we Wrocławiu przewiduje się następujące zmiany w organizacji komunikacji zbiorowej:


KOMUNIKACJA TRAMWAJOWA


Linia 1
Kursowanie linii 1 po godzinie 20:00 zostanie zawieszone.


Linia 2


Od godziny 20:30


Krzyki – Powstańców Śląskich - Świdnicka – Piłsudskiego – Kołłątaja – Skargi –
pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego –
Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie – pl. Grunwaldzki


pl. Grunwaldzki – Piastowska – Sienkiewicza - Wyszyńskiego – most Pokoju –
pl. Społeczny – Traugutta - Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja –
Piłsudskiego – Świdnicka - Powstańców Śląskich – Krzyki


Od godziny 21:30


Krzyki – Powstańców Śląskich - Świdnicka – Piłsudskiego – Stawowa - Borowska –
Gliniana – Hubska – Bardzka – Armii Krajowej – Tarnogajska - Tarnogaj


Tarnogaj – Tarnogajska – Armii Krajowej – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska -
Stawowa – Piłsudskiego – Świdnicka - Powstańców Śląskich – Krzyki


Linia 3


Od godziny 21:30


Księże Małe - Opolska - Krakowska - Traugutta - pl. Wróblewskiego – Kujawska –
pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera –
Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego - Podwale –
pl. Jana Pawła II – Legnicka - Lotnicza – Kosmonautów – Średzka - Leśnica


Leśnica – Średzka – Kosmonautów - Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale –
most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły - most Mieszczański – Dubois – Drobnera –
pl. Bema - Sienkiewicza - Wyszyńskiego - most Pokoju - pl. Społeczny - Kujawska - pl. Wróblewskiego - Traugutta - Krakowska - Opolska - Księże Małe


Linia 4


Od godziny 20:30


Oporów – Grabiszyńska – pl. Legionów – Piłsudskiego – Kołłątaja – Skargi -
pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego –
Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie – pl. Grunwaldzki


pl. Grunwaldzki – Piastowska – Sienkiewicza - Wyszyńskiego – most Pokoju –
pl. Społeczny – Traugutta - Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja –
Piłsudskiego - pl. Legionów – Grabiszyńska – Oporów


Od godziny 21:30


Oporów – Grabiszyńska – pl. Legionów – Piłsudskiego – Stawowa - Borowska – Gliniana
– Hubska – Bardzka – Armii Krajowej – Tarnogajska - Tarnogaj


Tarnogaj – Tarnogajska – Armii Krajowej – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska -
Stawowa – Piłsudskiego – pl. Legionów - Grabiszyńska - Oporów


Linia 5


Od godziny 21:30


Księże Małe - Opolska - Krakowska - Traugutta - pl. pl. Wróblewskiego – Kujawska –
pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera –
Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale –
pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego - pl. Legionów - Grabiszyńska – Oporów

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia


Oporów – Grabiszyńska – pl. Legionów – Piłsudskiego – Świdnicka – Powstańców
Śląskich - Krzyki


Krzyki – Powstańców Śląskich – Świdnicka - Piłsudskiego – pl. Legionów - Grabiszyńska
- Oporów


Linia 6


Od godziny 20:30


Kromera – Toruńska - Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej –
Poniatowskiego – Bema - pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły –
Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Ruska - Kazimierza
Wielkiego – Widok – pl. Teatralny - Świdnicka – Powstańców Śląskich – Krzyki


Krzyki – Powstańców Śląskich – Świdnicka – pl. Teatralny – Widok – Szewska – Grodzka
– most Uniwersytecki - Drobnera – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności
Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Kromera


Od godziny 21:30


Kromera – Toruńska - Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej –
Poniatowskiego – Bema - pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły –
Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego –
pl. Legionów - Piłsudskiego - Świdnicka – Powstańców Śląskich – Krzyki


Krzyki – Powstańców Śląskich – Świdnicka – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego
– pl. Orląt Lwowskich – Marchijska – Śrubowa – Złotoryjska – Legnicka - pl. Jana Pawła
II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois -
Drobnera – pl. Bema – Bema – Poniatowsk


Linia 7


Od godziny 20:30


Poświętne - Żmigrodzka - most Trzebnicki - Trzebnicka - pl. Powstańców Wielkopolskich
– Chrobrego – Łokietka – Drobnera - Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa –
most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Ruska - Kazimierza Wielkiego – Widok
– pl. Teatralny - Świdnicka – Powstańców Śląskich – Karkonoska – Przyjaźni – Klecina


Klecina – Przyjaźni – Karkonoska - Powstańców Śląskich - Świdnicka – pl. Teatralny –
Widok – Szewska – Grodzka – most Uniwersytecki - Drobnera - Łokietka - Chrobrego -
pl. Powstańców Wielkopolskich - Trzebnicka - most Trzebnicki - Żmigrodzka - Poświętne


Od godziny 21:30


Poświętne - Żmigrodzka - most Trzebnicki - Trzebnicka - pl. Powstańców Wielkopolskich
– Chrobrego – Łokietka – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa –
most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów -
Piłsudskiego – Świdnicka - Powstańców Śląskich – Karkonoska – Przyjaźni – Klecina


Klecina – Przyjaźni – Karkonoska - Powstańców Śląskich - Świdnicka – Piłsudskiego – pl.
Legionów – Piłsudskiego – pl. Orląt Lwowskich – Marchijska – Śrubowa – Złotoryjska –
Legnicka - pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most
Mieszczański – Dubois - Drobnera - Łokietka - Chrobrego - pl. Powstańców
Wielkopolskich - Trzebnicka - most Trzebnicki - Żmigrodzka - Poświętne


Linia 8


Od godziny 20:30


Tarnogaj - Tarnogajska - Armii Krajowej - Bardzka - Hubska - Gliniana - Borowska -
Peronowa - Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny
– most Pokoju – Wyszyńskiego - Sienkiewicza - pl. Bema – Bema - Poniatowskiego –
Jedności Narodowej - Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich -
Trzebnicka – most Trzebnicki - Karłowice

Karłowice - most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka
- Słowiańska – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema - pl. Bema – Sienkiewicza
– Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska - pl. Dominikański
- Skargi - Kołłątaja - Peronowa - Borowska - Gliniana - Hubska - Bardzka - Armii
Krajowej - Tarnogajska - Gazowa – Tarnogaj


Od godziny 21:30


Tramwaje po północnej stronie Wrocławia


Karłowice - most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka
– Słowiańska – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Sienkiewicza
– Wyszyńskiego – most Pokoju – Urząd Wojewódzki (nawrót na pl. Społecznym)


Urząd Wojewódzki – most Pokoju – Wyszyńskiego - Sienkiewicza - pl. Bema – Bema -
Poniatowskiego – Jedności Narodowej - Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców
Wielkopolskich - Trzebnicka – most Trzebnicki - Karłowice


Tramwaje po południowej stronie Wrocławia


Tarnogaj - Tarnogajska - Armii Krajowej - Bardzka - Hubska - Gliniana - Borowska –
Stawowa – Piłsudskiego – Świdnicka – Powstańców Śląskich - Krzyki


Krzyki – Powstańców Śląskich – Świdnicka – Piłsudskiego - Stawowa - Borowska -
Gliniana - Hubska - Bardzka - Armii Krajowej - Tarnogajska - Gazowa – Tarnogaj


Po udrożnieniu mostu Szczytnickiego – od około 22:15


Tramwaje po północnej stronie Wrocławia


Karłowice - most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka
– Słowiańska – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Sienkiewicza
– Grunwaldzka – most Szczytnicki – Różyckiego – Paderewskiego – Stadion Olimpijski


Stadion Olimpijski – Paderewskiego – Różyckiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka -
Sienkiewicza - pl. Bema – Bema - Poniatowskiego – Jedności Narodowej - Słowiańska –
Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich - Trzebnicka – most Trzebnicki - Karłowice


Linia 9


Od godziny 20:30


Park Południowy - Ślężna - Dyrekcyjna - Borowska - Peronowa - Kołłątaja - Skargi -
pl. Dominikański – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego - Sienkiewicza –
pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie –
Kromera - Kromera


Kromera – Toruńska – Kromera – mosty Warszawskie - Jedności Narodowej –
Poniatowskiego – Bema – pl. Bema - Sienkiewicza - Wyszyńskiego – most Pokoju –
pl. Społeczny – Traugutta – Oławska - pl. Dominikański - Skargi - Kołłątaja - Peronowa -
Borowska - Dyrekcyjna - Ślężna – Park Południowy


Od godziny 21:30


Tramwaje po północnej tronie Wrocławia


Kromera – Toruńska – Kromera – mosty Warszawskie - Jedności Narodowej –
Poniatowskiego – Bema – pl. Bema - Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju –
Urząd Wojewódzki (nawrót na pl. Społecznym)


Urząd Wojewódzki – most Pokoju – Wyszyńskiego - Sienkiewicza – pl. Bema – Bema –
Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera - Kromera


Tramwaje po południowej stronie Wrocławia


Park Południowy - Ślężna - Dyrekcyjna - Borowska – Stawowa – Piłsudskiego –
Świdnicka – Powstańców Śląskich – Karkonoska – Przyjaźni - Klecina


Klecina – Przyjaźni – Karkonoska – Powstańców Śląskich – Świdnicka – Piłsudskiego –
Stawowa - Borowska - Dyrekcyjna - Ślężna – Park Południowy

Po udrożnieniu mostu Szczytnickiego – od około 22:15


Stadion Olimpijski – Paderewskiego – Różyckiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka –
Sienkiewicza – pl. Bema – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most
Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów –
Piłsudskiego – Stawowa - Borowska - Dyrekcyjna - Ślężna – Park Południowy


Park Południowy - Ślężna - Dyrekcyjna - Borowska – Stawowa – Piłsudskiego –
pl. Legionów – Piłsudskiego – pl. Orląt Lwowskich – Marchijska – Śrubowa – Złotoryjska
– Legnicka - pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most
Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema - Sienkiewicza – Grunwaldzka – most
Szczytnicki – Różyckiego – Paderewskiego – Stadion Olimpijski


Linia 10


Od godziny 20:30


Leśnica – Średzka - Kosmonautów - Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska -
Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most
Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie – pl. Grunwaldzki


pl. Grunwaldzki – Piastowska – Sienkiewicza - Wyszyńskiego – most Pokoju –
pl. Społeczny – Traugutta - Oławska – pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego –
św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka - Lotnicza - Kosmonautów – Średzka -
Leśnica


Od godziny 21:30


Leśnica – Średzka - Kosmonautów - Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale –
most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły - most Mieszczański – Dubois – Drobnera –
Łokietka – Chrobrego – pl. Powstańców Wielkopolskich - Dworzec Nadodrze


Dworzec Nadodrze – pl. Powstańców Wielkopolskich – Chrobrego – Łokietka –
Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego -
Podwale – pl. Jana Pawła II – Legnicka - Lotnicza - Kosmonautów – Średzka - Leśnica


Po udrożnieniu mostu Szczytnickiego – od około 22:15


Leśnica – Średzka - Kosmonautów - Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale –
most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły - most Mieszczański – Dubois – Drobnera –
pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – Nowowiejska – Piastowska -
Sienkiewicza – Grunwaldzka – most Szczytnicki – Różyckiego – Paderewskiego – Stadion
Olimpijski


Stadion Olimpijski – Paderewskiego – Różyckiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka –
Sienkiewicza - Piastowska – Nowowiejska – Jedności Narodowej – Poniatowskiego –
Bema - pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most
Sikorskiego - Podwale – pl. Jana Pawła II – Legnicka - Lotnicza - Kosmonautów –
Średzka - Leśnica


Linia 11


Od godziny 20:30


Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – pl. Legionów - Piłsudskiego – Kołłątaja –
pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego –
Sienkiewicza - pl. Bema – Bema - Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty
Warszawskie – Kromera – Toruńska – Kwidzyńska - Kowale


Kowale – Kwidzyńska – Toruńska - Kromera - mosty Warszawskie – Jedności Narodowej
– Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju –
pl. Społeczny – Traugutta - Oławska - pl. Dominikański - Skargi - Kołłątaja – Piłsudskiego
– pl. Legionów - Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz)

Od godziny 21:30


Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – pl. Legionów – Piłsudskiego – pl. Orląt
Lwowskich – Marchijska – Śrubowa – Złotoryjska – Legnicka - pl. Jana Pawła II –
Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois –
Drobnera - pl. Bema – Bema - Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty
Warszawskie – Kromera – Toruńska – Kwidzyńska - Kowale


Kowale – Kwidzyńska – Toruńska - Kromera - mosty Warszawskie – Jedności Narodowej
– Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły
– Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego -
pl. Legionów - Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz)


Linia 15


Od godziny 20:30


Karłowice – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Chrobrego
– Łokietka – Drobnera - Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most
Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego - pl. Legionów -
Piłsudskiego - Stawowa - Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Park Południowy


Park Południowy – Ślężna – Dyrekcyjna - Borowska - Stawowa - Piłsudskiego -
pl. Legionów – Piłsudskiego – pl. Orląt Lwowskich – Marchijska – Śrubowa – Złotoryjska –
Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most
Mieszczański – Dubois – Drobnera – Łokietka – Chrobrego – pl. Powstańców
Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki - Karłowice


Linia 16


Kursowanie linii 16 po godzinie 20:00 zostanie zawieszone.


Linia 17

Od godziny 20:30 


Klecina - Przyjaźni - Karkonoska - Powstańców Śląskich - Świdnicka – pl. Teatralny –
Teatralna - Skargi - pl. Dominikański – Oławska – Traugutta - pl. Społeczny – most
Pokoju – Sienkiewicza – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej –
mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Kwidzyńska - Kowale


Kowale – Kwidzyńska – Toruńska – Kromera – mosty Warszawskie - Jedności Narodowej
– Poniatowskiego – Bema – pl. Bema - Sienkiewicza - Wyszyńskiego – most Pokoju –
pl. Społeczny – Traugutta – Oławska - pl. Dominikański - Skargi – Teatralna –
pl. Teatralny - Świdnicka - Powstańców Śląskich - Karkonoska - Przyjaźni – Klecina


Od godziny 21:30


Tramwaje po północnej stronie Wrocławia
Kowale – Kwidzyńska – Toruńska – Kromera – mosty Warszawskie - Jedności
Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Drobnera - Dubois – most
Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II –
Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów - Piłsudskiego – Świdnicka - Powstańców Śląskich
– Karkonoska – Przyjaźni – Klecina


Tramwaje po południowej stronie Wrocławia


Klecina – Przyjaźni – Karkonoska – Powstańców Śląskich – Świdnicka – Piłsudskiego –
Stawowa - Borowska - Dyrekcyjna - Ślężna – Park Południowy


Park Południowy - Ślężna - Dyrekcyjna - Borowska – Stawowa – Piłsudskiego –
Świdnicka – Powstańców Śląskich – Karkonoska – Przyjaźni - Klecina

Linia 18


Od godziny 20:30


Gaj – Świeradowska - Bardzka – Hubska - Gliniana - Borowska – Peronowa – Kołłątaja –
Skargi – Teatralna – Widok – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II –
Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły - Dmowskiego - Długa - Starogroblowa
- Popowicka - Pilczycka – Górnicza


Kozanów (Dokerska) – Dokerska - Pilczycka – Popowicka - Starogroblowa - Długa -
Dmowskiego – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II –
Ruska - Kazimierza Wielkiego – Widok – Teatralna - Skargi – Kołłątaja – Peronowa -
Borowska - Gliniana - Hubska - Bardzka – Świeradowska – Gaj


Od godziny 21:30


Gaj – Świeradowska - Bardzka – Hubska - Gliniana - Borowska – Stawowa – Piłsudskiego
– pl. Legionów – Piłsudskiego – pl. Orląt Lwowskich – Marchijska – Śrubowa –
Złotoryjska – Legnicka - pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa –
Jagiełły - Dmowskiego - Długa - Starogroblowa - Popowicka - Pilczycka – Górnicza


Kozanów (Dokerska) – Dokerska - Pilczycka – Popowicka - Starogroblowa - Długa -
Dmowskiego – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II –
Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Stawowa - Borowska - Gliniana -
Hubska - Bardzka – Świeradowska – Gaj


Linia 19


Od godziny 20:30


Górnicza - Pilczycka - Popowicka - Starogroblowa - Długa - Dmowskiego - most
Mieszczański - Dubois - Drobnera - pl. Bema - Sienkiewicza – Wyszyńskiego –
Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie – pl. Grunwaldzki


pl. Grunwaldzki – Piastowska - Sienkiewicza - pl. Bema - Drobnera - Dubois - most
Mieszczański - Dmowskiego - Długa - Starogroblowa - Popowicka - Pilczycka – Dokerska
– Kozanów (Dokerska)


Kursowanie linii 19 po godzinie 21:30 zostanie zawieszone.


Linia 20


Od godziny 20:30


Oporów - Grabiszyńska - Hallera - Powstańców Śląskich - Świdnicka - Piłsudskiego – pl.
Legionów – Piłsudskiego – pl. Orląt Lwowskich – Marchijska – Śrubowa – Złotoryjska –
Legnicka - Lotnicza – Kosmonautów – Średzka - Leśnica


Leśnica – Średzka – Kosmonautów - Lotnicza – Legnicka – Złotoryjska – Śrubowa –
Marchijska – pl. Orląt Lwowskich - Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego - Świdnicka
- Powstańców Śląskich - Hallera - Grabiszyńska – Oporów


Linia 23


Kursowanie linii 23 po godzinie 20:00 zostanie zawieszone.


Linia 31


Od godziny 20:30


Gaj – Świeradowska - Bardzka – Hubska - Gliniana - Borowska - Stawowa - Piłsudskiego
- pl. Legionów - Piłsudskiego – pl. Orląt Lwowskich – Marchijska – Śrubowa – Złotoryjska
– Legnicka – Milenijna – Popowicka - Pilczycka – Tarczyński Arena (Królewiecka)


Tarczyński Arena (Królewiecka) – Pilczycka – Popowicka – Milenijna – Legnicka -
pl. Jana Pawła II - Podwale – Piłsudskiego - pl. Legionów - Piłsudskiego - Stawowa -
Borowska - Gliniana - Hubska - Bardzka – Świeradowska – Gaj

Linia 33


Od godziny 20:30


Pilczyce – Lotnicza – Legnicka - pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego -
pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego –
Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie – pl. Grunwaldzki


pl. Grunwaldzki – Piastowska – Sienkiewicza - Wyszyńskiego – most Pokoju –
pl. Społeczny – Traugutta - Oławska – pl. Dominikański - Kazimierza Wielkiego -
św. Mikołaja - pl. Jana Pawła II - Legnicka – Lotnicza - Pilczyce


Po udrożnieniu mostu Szczytnickiego – od około 22:15


Pilczyce – Lotnicza - Legnicka - pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego –
Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza –
Grunwaldzka – most Szczytnicki – Różyckiego – Paderewskiego – Stadion Olimpijski


Stadion Olimpijski – Paderewskiego – Różyckiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka –
Sienkiewicza - pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa –
most Sikorskiego – Podwale - pl. Jana Pawła II - Legnicka – Lotnicza - Pilczyce


Linia 70


Kursowanie linii 70 po godzinie 20:00 zostanie zawieszone.


Linia 74


Od godziny 20:30


Poświętne – Żmigrodzka - most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców
Wielkopolskich – Chrobrego – Łokietka – Drobnera - Dubois – most Mieszczański –
Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Podwale –
Piłsudskiego - pl. Legionów – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich - Krzyki


Krzyki – Powstańców Śląskich - Hallera - Grabiszyńska - pl. Legionów – Piłsudskiego –
pl. Orląt Lwowskich – Marchijska – Śrubowa – Złotoryjska – Legnicka – pl. Jana Pawła II
– Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois –
Drobnera – Łokietka – Chrobrego – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most
Trzebnicki – Żmigrodzka - Poświętne


KOMUNIKACJA AUTOBUSOWA


Linia A


Od godziny 20:30


Koszarowa (Szpital) – Koszarowa - Przybyszewskiego – Berenta - Boya-Żeleńskiego -
Kromera - mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera –
most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Podwale
– Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Zielińskiego - Swobodna - Powstańców
Śląskich - Wielka – Rondo Vaclava Havla - Krucza - Inżynierska – Rondo Woźniaka - Aleja
Pracy - Hallera - Grabiszyńska - Solskiego - Aleja Piastów – Racławicka – Skarbowców –
Sowia – Krzycka – Krzyki


Krzyki – Krzycka – Sowia – Skarbowców - Racławicka - Aleja Piastów - Solskiego -
Grabiszyńska - Hallera - Aleja Pracy – Rondo Woźniaka - Inżynierska - Krucza –
Gajowicka – Rondo Żołnierzy Wyklętych – Zaporoska – Grabiszyńska - pl. Legionów –
Piłsudskiego – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska – Legnicka - pl. Jana Pawła II – Podwale
– most Sikorskiego – Mostowa - Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera –
pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej - Nowowiejska – Wyszyńskiego
- mosty Warszawskie - Kromera - Boya Żeleńskiego – Berenta - Przybyszewskiego –
Czajkowskiego – Sołtysowicka – Koszarowa - Koszarowa (Szpital)

Linia D


Od godziny 20:30


Osiedle Sobieskiego - Królewska – Irkucka - Bora-Komorowskiego – Rondo Lotników
Polskich - Krzywoustego – Brucknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most
Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki –
Grodzka – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego –
pl. Legionów – Piłsudskiego – Zielińskiego - Swobodna - Powstańców Śląskich – Krzycka
– Wałbrzyska – Rondo Cukrowników - Karmelkowa – Giełdowa (Centrum Hurtu)


Giełdowa (Centrum Hurtu) - Karmelkowa – Rondo Cukrowników - Wałbrzyska –
Krzycka – Powstańców Śląskich – Swobodna – Owsiana – Zaporoska – Grabiszyńska -
pl. Legionów – Piłsudskiego – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska – Legnicka - pl. Jana
Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa - Jagiełły – most Mieszczański –
Dubois – Drobnera – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej -
Nowowiejska – Wyszyńskiego - mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska - Brucknera -
Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich - Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-
Komorowskiego - Irkucka - Królewska - Osiedle Sobieskiego
Linia K


Od godziny 20:30


Kamieńskiego-pętla - Kamieńskiego - Żmigrodzka - Broniewskiego - Obornicka -
Bezpieczna - Łużycka - Osobowicka – most Osobowicki - Reymonta – Łowiecka –
Kurkowa – Dubois - Pomorska – most Pomorski - Nowy Świat - Kazimierza Wielkiego -
pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Ślężna - Gliniana -
Borowska - Świeradowska – Gaj-pętla


Gaj-pętla - Świeradowska - Borowska - Swobodna – Owsiana – Zaporoska –
Grabiszyńska - pl. Legionów – Piłsudskiego – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska –
Legnicka - pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa - Jagiełły – most
Mieszczański – Kurkowa – Łowiecka - Reymonta – most Osobowicki - Osobowicka -
Łużycka - Bezpieczna - Obornicka - Broniewskiego - Żmigrodzka - Kamieńskiego –
Kamieńskiego-pętla


Od godziny 21:30


Kamieńskiego-pętla - Kamieńskiego - Żmigrodzka - Broniewskiego - Obornicka -
Bezpieczna - Łużycka - Osobowicka – most Osobowicki - Reymonta – Łowiecka –
Kurkowa – Dubois - Pomorska – most Pomorski - Nowy Świat - św. Mikołaja – pl. Jana
Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Zielińskiego -
Swobodna – Ślężna - Gliniana - Borowska - Świeradowska – Gaj-pętla


Gaj-pętla - Świeradowska - Borowska - Swobodna – Owsiana – Zaporoska –
Grabiszyńska - pl. Legionów – Piłsudskiego – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska –
Legnicka - pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa - Jagiełły – most
Mieszczański – Kurkowa – Łowiecka - Reymonta – most Osobowicki - Osobowicka -
Łużycka - Bezpieczna - Obornicka - Broniewskiego - Żmigrodzka - Kamieńskiego –
Kamieńskiego-pętla


Linia N


Od godziny 20:30


Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Piłsudskiego –
Małachowskiego - Dąbrowskiego – Krasińskiego – Traugutta - pl. Wróblewskiego -
pl. Społeczny – most Pokoju - Wyszyńskiego – mosty Warszawskie - Kromera -
Krzywoustego - Kiełczowska - Żmudzka – Litewska – Litewska


Litewska – Litewska - Żmudzka - Kiełczowska - Krzywoustego - Kromera – mosty
Warszawskie – Wyszyńskiego - Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – most
Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański –
Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Ślężna - Gliniana – Borowska -
Petrusewicza

Od godziny 21:30

Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Swobodna – Owsiana – Zaporoska –
Grabiszyńska - pl. Legionów – Piłsudskiego – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska –
Legnicka - pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa - Jagiełły – most
Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności
Narodowej - Nowowiejska - Wyszyńskiego – mosty Warszawskie - Kromera -
Krzywoustego - Kiełczowska - Żmudzka – Litewska – Litewska

Litewska – Litewska - Żmudzka - Kiełczowska - Krzywoustego - Kromera – mosty
Warszawskie – Wyszyńskiego - Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – most
Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Podwale –
Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Zielińskiego - Swobodna – Ślężna - Gliniana
– Borowska - Petrusewicza

Linia 106

Od godziny 20:30

Port Lotniczy – Graniczna – Rondo Skalskiego - Skarżyńskiego – Strachowice –
Cichociemnych – Rondo Skalskiego - Graniczna – Rondo Rotmistrza Pileckiego -
Strzegomska – Otyńska – Fabryczna - Robotnicza – Marchijska - pl. Orląt Lwowskich –
Piłsudskiego – pl. Legionów – Zielińskiego – Swobodna – Sucha – Joannitów –Dyrekcyjna – Gajowa – Sucha – Dworzec Autobusowy

Dworzec Autobusowy – Sucha – Swobodna – Owsiana – Zaporoska – Grabiszyńska –
pl. Legionów - Piłsudskiego - pl. Orląt Lwowskich – Marchijska - Robotnicza – Fabryczna –
Otyńska - Strzegomska – Rondo Rotmistrza Pileckiego - Graniczna – Rondo Skalskiego -
Skarżyńskiego – Strachowice – Cichociemnych – Rondo Skalskiego - Graniczna - Port
Lotniczy

Linia 110

Od godziny 20:30

Dworzec Główny (postój w zatoce na Peronowej – przystanek nr 20364) –
Peronowa – Piłsudskiego – Stawowa – Borowska – Sucha - Hubska - Bardzka – Buforowa
– Iwiny (Rondo)

Iwiny (Rondo) – Buforowa – Bardzka – Hubska – Sucha – Borowska – Peronowa –
Dworzec Główny (postój w zatoce na Peronowej – przystanek nr 20364)

Linia 111

Od godziny 20:30

Osiedle Sobieskiego – Królewska – Irkucka – Bora-Komorowskiego – Rondo Lotników
Polskich - Krzywoustego – Brücknera – mosty Jagiellońskie - Kochanowskiego – most
Szczytnicki – Sienkiewicza - pl. Bema - Bema - Poniatowskiego - Jedności Narodowej -
Rychtalska – Rondo Hemara - Słonimskiego - Zakładowa - Trzebnicka - most Trzebnicki -
Żmigrodzka - Broniewskiego - Obornicka – Rondo Kielara - Pełczyńska - Cynamonowa -
Waniliowa - Kminkowa - Kminkowa

Kminkowa - Kminkowa - Waniliowa - Cynamonowa - Pełczyńska – Rondo Kielara -
Obornicka - Broniewskiego - Żmigrodzka - most Trzebnicki - Trzebnicka - Zakładowa -
Słonimskiego – Rondo Hemara - Rychtalska - Jedności Narodowej – Nowowiejska -
Wyszyńskiego – Sienkiewicza - Piastowska – Nowowiejska – Wyszyńskiego – mosty
Warszawskie – Kromera – Toruńska - Brücknera – Krzywoustego – Rondo Lotników
Polskich - Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego - Irkucka –
Królewska – Osiedle Sobieskiego

Po udrożnieniu mostu Szczytnickiego i Ronda Reagana (wyspy centralnej)

Osiedle Sobieskiego – Królewska – Irkucka – Bora-Komorowskiego – Rondo Lotników
Polskich - Krzywoustego – Brücknera – mosty Jagiellońskie - Kochanowskiego – most
Szczytnicki – pl. Grunwaldzki – Skłodowskiej-Curie – Szczytnicka – Wyszyńskiego –
Sienkiewicza - pl. Bema - Bema - Poniatowskiego - Jedności Narodowej - Rychtalska –
Rondo Hemara - Słonimskiego - Zakładowa - Trzebnicka - most Trzebnicki - Żmigrodzka
- Broniewskiego - Obornicka – Rondo Kielara - Pełczyńska - Cynamonowa - Waniliowa -
Kminkowa - Kminkowa

Kminkowa - Kminkowa - Waniliowa - Cynamonowa - Pełczyńska – Rondo Kielara -
Obornicka - Broniewskiego - Żmigrodzka - most Trzebnicki - Trzebnicka - Zakładowa -
Słonimskiego – Rondo Hemara - Rychtalska - Jedności Narodowej – Nowowiejska -
Wyszyńskiego – Sienkiewicza - Piastowska – pl. Grunwaldzki – Skłodowskiej-Curie –
nawrót na skrzyżowaniu z Reja - Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 2) –
pl. Grunwaldzki – most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie - Brücknera
– Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich - Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-
Komorowskiego - Irkucka – Królewska – Osiedle Sobieskiego

Linia 114

Od godziny 20:30

Bieńkowice - Ziemniaczana - Mościckiego - Brochów - Chińska - Birmańska -
Mościckiego - Karwińska - Krakowska - Kościuszki – Pułaskiego – Sucha – DworzecAutobusowy (przystanek nr 20352)

Dworzec Autobusowy (przystanek nr 21121) – Sucha – Borowska – Peronowa –
Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego - Kościuszki - Krakowska - Karwińska -
Mościckiego - Semaforowa - Centralna - Chińska - Brochów - Mościckiego - Ziemniaczana
– Bieńkowice

Linia 115

Od godziny 20:30

Piastowska (przystanek nr 20806 przy ulicy Sienkiewicza) – Piastowska –
Nowowiejska – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska - Kwidzyńska
– Działdowska – Kowalska – Mydlana - Swojczycka – Rondo Nad Czarną Wodą -
Strachocińska – Wojnów (pętla)


Wojnów (pętla) – Strachocińska – Rondo Nad Czarną Wodą - Swojczycka – Mydlana –
Kowalska – Działdowska – Kwidzyńska – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most
Szczytnicki – Sienkiewicza – Piastowska (przystanek nr 20806 przy ulicy
Sienkiewicza)


Po udrożnieniu mostu Szczytnickiego i Ronda Reagana (wyspy centralnej)


pl. Grunwaldzki (peron 2) – pl. Grunwaldzki – most Szczytnicki – Kochanowskiego –
mosty Jagiellońskie – Kwidzyńska – Działdowska – Kowalska – Mydlana - Swojczycka –
Rondo Nad Czarną Wodą - Strachocińska – Wojnów (pętla)


Wojnów (pętla) – Strachocińska – Rondo Nad Czarną Wodą - Swojczycka – Mydlana –
Kowalska – Działdowska – Kwidzyńska – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most
Szczytnicki – pl. Grunwaldzki - Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie – Reja
(nawrót na skrzyżowaniu ulicy Skłodowskiej-Curie i Polaka)


Linia 116


Od godziny 20:30


Sołtysowice - Redycka - Sołtysowicka – Koszarowa – Przybyszewskiego – Kasprowicza
– Boya-Żeleńskiego – Kromera – Toruńska – most Jagiellońskie – Kochanowskiego –
most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – Piastowska (przystanek nr 20806
przy ulicy Sienkiewicza)


Piastowska (przystanek nr 20806 przy ulicy Sienkiewicza) – Sienkiewicza -
Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Boya-Żeleńskiego – Kasprowicza –
Przybyszewskiego – Czajkowskiego - Sołtysowicka – Redycka – Sołtysowice


Po udrożnieniu mostu Szczytnickiego i Ronda Reagana (wyspy centralnej)


pl. Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki - most Szczytnicki - Kochanowskiego - mosty
Jagiellońskie - Toruńska - Kromera - Boya-Żeleńskiego – Kasprowicza –
Przybyszewskiego - Czajkowskiego – Sołtysowicka – Redycka – Sołtysowice

 


Sołtysowice - Redycka - Sołtysowicka – Koszarowa – Przybyszewskiego - Kasprowicza –
Boya-Żeleńskiego - Toruńska - mosty Jagiellońskie - Kochanowskiego – most Szczytnicki
- pl. Grunwaldzki – Norwida – Skłodowskiej-Curie - pl. Grunwaldzki - pl. Grunwaldzki

Linia 118


Od godziny 20:30


Rędzin – Wędkarzy – Osobowicka – Łużycka – Bezpieczna – Obornicka – Broniewskiego
– Kasprowicza – Berenta – Boya-Żeleńskiego – Toruńska – Brücknera – Krzywoustego –
Kowalska – Miłoszycka – Rondo Nad Czarną Wodą - Swojczycka – mosty Chrobrego –
Mickiewicza – pętla Sępolno – Mickiewicza – Monte Cassino – Dembowskiego – AWW -
Olszewskiego – Bacciarellego - Bartoszowice


Bartoszowice – Bacciarellego – Olszewskiego – AWW - Dembowskiego – Monte Cassino
– Mickiewicza – pętla Sępolno - Mickiewicza – mosty Chrobrego - Swojczycka – Rondo
Nad Czarną Wodą – Swojczycka – Ludowa - Miłoszycka - Kowalska - Krzywoustego -
Brücknera - Toruńska - Boya-Żeleńskiego - Berenta - Kasprowicza - Broniewskiego -
Obornicka - Bezpieczna - Łużycka - Osobowicka - Wędkarzy – Rędzin


Linia 120


Od godziny 20:30


(Trestno) Opatowice - Opatowicka - Międzyrzecka - Na Niskich Łąkach - Kościuszki –
Pułaskiego – Sucha – Dworzec Autobusowy (przystanek nr 20352)


Dworzec Autobusowy (przystanek nr 21121) – Sucha – Borowska – Peronowa –
Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego - Kościuszki - Na Niskich Łąkach -
Międzyrzecka - Opatowicka – Opatowice (Trestno)


Linia 121


Od godziny 20:30


Kiełczowska (Cmentarz) – Kiełczowska - Żmudzka – Litewska – Gorlicka – ks. Stanety
– Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Brucknera – mosty Jagiellońskie –
Kochanowskiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza - Piastowska
(przystanek nr 20806 przy ulicy Sienkiewicza)


Piastowska (przystanek nr 20806 przy ulicy Sienkiewicza) – Sienkiewicza -
Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Brucknera - Krzywoustego
– Rondo Lotników Polskich – ks. Stanety – Gorlicka – Litewska – Żmudzka - Kiełczowska
– Kiełczowska (Cmentarz)


Po udrożnieniu mostu Szczytnickiego i Ronda Reagana (wyspy centralnej)


pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 2) – pl. Grunwaldzki – most Szczytnicki –
Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie - Brücknera – Krzywoustego – Rondo Lotników
Polskich – ks. Stanety - Gorlicka – Litewska – Żmudzka – Kiełczowska – Kiełczowska
(Cmentarz)


Kiełczowska (Cmentarz) – Kiełczowska – Żmudzka - Litewska – Gorlicka – ks. Stanety
- Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Brücknera – mosty Jagiellońskie -
Kochanowskiego – most Szczytnicki - pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 1) –
Skłodowskiej Curie – Reja (nawrót na skrzyżowaniu ulicy Skłodowskiej-Curie i Polaka)


Linia 122


Od godziny 20:30


Dworzec Autobusowy - Sucha – Swobodna – Owsiana – Zaporoska – Grabiszyńska –
pl. Legionów - Piłsudskiego – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska – Legnicka - pl. Jana
Pawła II - Legnicka - Rybacka - Zachodnia - Legnicka - Na Ostatnim Groszu - Orlińskiego
– Rondo Szomańskiego - Horbaczewskiego - Balonowa - Bystrzycka - Koszalińska –
Hermanowska - Chociebuska – Nowodworska – Strzegomska - Gubińska – Nowy Dwór


Nowy Dwór - Gubińska - Chociebuska – Hermanowska - Koszalińska - Bystrzycka -
Balonowa - Horbaczewskiego – Rondo Szomańskiego - Orlińskiego - Na Ostatnim Groszu
- Legnicka – Zachodnia - Rybacka - Legnicka - pl. Jana Pawła II - Podwale - Piłsudskiego
– pl. Legionów – Piłsudskiego - Zielińskiego - Swobodna - – Sucha – Joannitów –
Dyrekcyjna – Gajowa - Sucha - Dworzec Autobusowy

Linia 127


Od godziny 20:30


Zwycięska – Zwycięska – Rondo św. Ojca Pio – Ołtaszyńska – Wojszycka – Wyścigowa -
Ślężna – Wiśniowa - Hallera – Gajowicka – Rondo Żołnierzy Wyklętych - Zaporoska -
Szpitalna – Tęczowa - pl. Orląt Lwowskich – Legnicka - pl. Jana Pawła II – Legnicka -
Rybacka - Zachodnia - Poznańska - Długa - Starogroblowa - Popowicka – Pilczycka –
Kozanowska – Dokerska – Gwarecka - Pilczycka – Rondo Bartoszewskiego – Maślicka -
Kozia


Kozia – Maślicka – Rondo Bartoszewskiego – Pilczycka – Gwarecka – Dokerska -
Kozanowska - Pilczycka - Popowicka - Starogroblowa - Długa - Poznańska - Zachodnia -
Rybacka - Legnicka - pl. Jana Pawła II - Podwale – pl. Orląt Lwowskich - Tęczowa -
Szpitalna - Zaporoska – Rondo Żołnierzy Wyklętych - Gajowicka - Hallera - Wiśniowa -
Ślężna – Wyścigowa – Wojszycka – Ołtaszyńska – Rondo św. Ojca Pio - Zwycięska –
Zwycięska


Linia 128


Od godziny 20:30


Zakrzów – Okulickiego – Bora-Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich -
Krzywoustego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Sienkiewicza –
pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Dmowskiego – Długa –
Starogroblowa – Popowicka – Wejherowska – Legnicka – Na Ostatnim Groszu –
Orlińskiego – Rondo Szomańskiego - Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka –
Metalowców – Lotnicza - Pilczyce


Pilczyce – Lotnicza - Metalowców – Bystrzycka - Balonowa - Horbaczewskiego – Rondo
Szomańskiego - Orlińskiego - Na Ostatnim Groszu - Legnicka - Wejherowska - Popowicka
- Starogroblowa - Długa - Dmowskiego – most Mieszczański - Dubois - Drobnera –
pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – Nowowiejska - Wyszyńskiego
– mosty Warszawskie – Kromera - Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich - Bora-
Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego - Okulickiego – Zakrzów


Linia 131


Od godziny 20:30


Litewska – Żmudzka – Kiełczowska – Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego –
Brucknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka –
Sienkiewicza - Piastowska (przystanek nr 20806 przy ulicy Sienkiewicza)


Piastowska (przystanek nr 20806 przy ulicy Sienkiewicza) – Sienkiewicza -
Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Brucknera - Krzywoustego
– Rondo Lotników Polskich - Kiełczowska – Żmudzka – Litewska


Po udrożnieniu mostu Szczytnickiego i Ronda Reagana (wyspy centralnej)


pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 2) – pl. Grunwaldzki – most Szczytnicki –
Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie - Brücknera – Krzywoustego – Rondo Lotników
Polskich - Kiełczowska – Żmudzka – Litewska


Litewska – Żmudzka – Kiełczowska – Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego –
Brücknera – mosty Jagiellońskie - Kochanowskiego – most Szczytnicki - pl. Grunwaldzki –
Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej Curie - Reja (nawrót na skrzyżowaniu ulicy
Skłodowskiej-Curie i Polaka)


Linia 132


Od godziny 20:30


Kromera – Toruńska - Boya-Żeleńskiego – Berenta - Kasprowicza – Żmigrodzka – most
Trzebnicki - Trzebnicka - pl. Powstańców Wielkopolskich – Chrobrego – Łokietka –
Drobnera - most Uniwersytecki – Grodzka - Nowy Świat - św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II
- Legnicka - pl. Strzegomski – Strzegomska – Śrubowa - Robotnicza – Fabryczna –
Otyńska - Strzegomska – Rondo Rotmistrza Pileckiego – Mińska – Rondo Chamcówny -
Stanisławowska – Awicenny – Wiejska – Solskiego - Oporów

Oporów – Solskiego – Wiejska - Awicenny – Stanisławowska – Rondo Chamcówny -
Mińska – Rondo Rotmistrza Pileckiego - Strzegomska – Otyńska – Fabryczna - Robotnicza
- Śrubowa - Strzegomska – pl. Strzegomski - Legnicka - pl. Jana Pawła II – Podwale -
most Sikorskiego – Mostowa - Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera –
Łokietka – Chrobrego - pl. Powstańców Wielkopolskich - Trzebnicka – most Trzebnicki -
Żmigrodzka - Kasprowicza – Berenta – Boya-Żeleńskiego - Kromera


Linia 142


Od godziny 20:30


Karłowice – Żmigrodzka - Broniewskiego - Obornicka - Bezpieczna - Łużycka -
Osobowicka – most Osobowicki - Reymonta – Łowiecka – Kurkowa – Dubois – Pomorska
– most Pomorski - Nowy Świat - św. Mikołaja - pl. Jana Pawła II - Legnicka –
pl. Strzegomski - Strzegomska - Śrubowa – Robotnicza – Fabryczna – Otyńska -
Strzegomska – Gubińska – Chociebuska – Rogowska – Zemska - Rogowska – Zemska –
Żernicka – Chociebuska – Hermanowska - Kuźniki


Kuźniki – Hermanowska – Chociebuska – Rogowska – Zemska - Rogowska –
Chociebuska – Gubińska - Strzegomska – Otyńska – Fabryczna - Robotnicza - Śrubowa -
Strzegomska – pl. Strzegomski - Legnicka - pl. Jana Pawła II – Podwale - most
Sikorskiego – Mostowa - Jagiełły – most Mieszczański – Kurkowa – Łowiecka – Reymonta
- most Osobowicki - Osobowicka - Łużycka - Bezpieczna - Obornicka - Broniewskiego –
Żmigrodzka – Karłowice


Linia 144


Od godziny 20:30


Polanowice - Kamieńskiego - Żmigrodzka – most Trzebnicki - Trzebnicka -
pl. Powstańców Wielkopolskich – Chrobrego – Łokietka – Drobnera – Dubois – most
Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II –
Podwale – Piłsudskiego - pl. Legionów - Piłsudskiego - Zielińskiego - Szczęśliwa – Rondo
Żołnierzy Wyklętych - Gajowicka - Hallera - Wiśniowa - Sudecka – Wyścigowa –
Wojszycka – Ołtaszyńska – Rondo św. Ojca Pio – Zwycięska - Zwycięska


Zwycięska – Zwycięska – Rondo św. Ojca Pio – Ołtaszyńska - Wojszycka – Wyścigowa -
Sudecka – Wiśniowa - Hallera – Gajowicka – Rondo Żołnierzy Wyklętych – Szczęśliwa –
Zielińskiego – Swobodna – Owsiana – Zaporoska – Grabiszyńska - pl. Legionów –
Piłsudskiego – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska – Legnicka - pl. Jana Pawła II – Podwale
- most Sikorskiego – Mostowa - Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera -
Łokietka – Chrobrego – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki -
Żmigrodzka – Kamieńskiego – Polanowice


Linia 145

 
Od godziny 20:00 (obsługiwana taborem solo)


Sępolno – Mickiewicza - Monte Cassino - Dembowskiego – AWW – Mickiewicza - mosty
Chrobrego – Mydlana – Kowalska – Krzywoustego – Kromera – mosty Warszawskie –
Wyszyńskiego - Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka –
Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa –
Borowska – Ślężna - Gliniana – Borowska – Świeradowska – Bardzka – Buforowa –
Iwiny (Rondo)


Iwiny (Rondo) – Buforowa – Bardzka – Świeradowska - Borowska - Peronowa –
Dworzec Główny


Kursowanie linii 145 po godzinie 21:00 zostanie zawieszone.


Linia 146


Kursowanie linii 146 po godzinie 20:00 zostanie zawieszone.

Linia 148


Od godziny 20:30


Leśnica – Płońskiego – Trzmielowicka - Średzka – Kosmonautów – Złotnicka -
Małopolska – Halicka - Żernicka – Chociebuska - Gubińska - Strzegomska – Otyńska -
Fabryczna - Robotnicza – Marchijska - pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego –
pl. Legionów – Zielińskiego – Swobodna – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gajowa –
Sucha – Dworzec Autobusowy


Dworzec Autobusowy – Sucha – Swobodna – Owsiana – Zaporoska – Grabiszyńska –
pl. Legionów - Piłsudskiego - pl. Orląt Lwowskich – Marchijska - Robotnicza – Fabryczna –
Otyńska - Strzegomska - Gubińska - Chociebuska – Rogowska – Zemska - Żernicka –
Halicka - Małopolska - Złotnicka - Kosmonautów – Średzka - Leśnica


Linia 149


Od godziny 20:30


Kuźniki – Kołobrzeska – Żernicka – Chociebuska - Rogowska – Zemska – Rogowska -
Chociebuska – Gubińska - Strzegomska – Otyńska – Fabryczna - Robotnicza – Śrubowa –
Strzegomska – pl. Strzegomski – Legnicka - pl. Jana Pawła II – Podwale - most
Sikorskiego – Mostowa - Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema –
Bema - Poniatowskiego – Jedności Narodowej – Nowowiejska – Piastowska –
Piastowska (przystanek nr 20853 przy ulicy Piastowskiej)


Piastowska (przystanek nr 20853 przy ulicy Piastowskiej) – Sienkiewicza –
pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – św. Mikołaja –
pl. Jana Pawła II - Podwale - pl. Orląt Lwowskich – Marchijska - Robotnicza – Fabryczna –
Otyńska - Strzegomska – Gubińska – Chociebuska - Rogowska – Zemska – Rogowska –
Zemska - Żernicka – Kołobrzeska - Kuźniki


Linia 151


Od godziny 20:30


Pawłowice (Widawska) – Widawska – Pawłowicka - Przedwiośnie - Starodębowa –
Malwowa - Azaliowa - Przedwiośnie – Bora-Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich -
Krzywoustego – Brücknera – mosty Jagiellońskie - Kochanowskiego – most Szczytnicki –
Grunwaldzka – Sienkiewicza - Piastowska (przystanek nr 20806 przy ulicy
Sienkiewicza)


Piastowska (przystanek nr 20806 przy ulicy Sienkiewicza) – Sienkiewicza -
Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Brucknera – Krzywoustego
– Rondo Lotników Polskich - Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego
- Przedwiośnie – Starodębowa - Pawłowicka – Widawska – Pawłowice (Widawska)


Po udrożnieniu mostu Szczytnickiego i Ronda Reagana (wyspy centralnej)


pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 2) – pl. Grunwaldzki – most Szczytnicki –
Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie - Brücknera – Krzywoustego – Rondo Lotników
Polskich - Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego - Przedwiośnie –
Starodębowa - Pawłowicka – Widawska – Pawłowice (Widawska)


Pawłowice (Widawska) – Widawska – Pawłowicka - Przedwiośnie - Starodębowa –
Malwowa - Azaliowa - Przedwiośnie – Bora-Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich -
Krzywoustego – Brücknera – mosty Jagiellońskie - Kochanowskiego – most Szczytnicki –
pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej Curie – Reja (nawrót na
skrzyżowaniu ulicy Skłodowskiej-Curie i Polaka)

NOCNA KOMUNIKACJA AUTOBUSOWA


Linia 240 (kurs o 23:34 z Dworca Nadodrze)


Dworzec Nadodrze - pl. Powstańców Wielkopolskich - Trzebnicka - Słowiańska -
Jedności Narodowej - Nowowiejska – Piastowska - Rondo Reagana (peron 1) –
Skłodowskiej-Curie – Szczytnicka – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera
– most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II –
Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Zielińskiego – Swobodna - Sucha
– Joannitów – Dyrekcyjna – Gajowa - Sucha – Dworzec Autobusowy


Linia 240 (kurs o 0:06 z Dworca Autobusowego)


Dworzec Autobusowy - Sucha – Swobodna - Powstańców Śląskich - Świdnicka -
Kościuszki - Piłsudskiego - pl. Legionów – Piłsudskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II –
Podwale – most Sikorskiego - Mostowa - Jagiełły - most Mieszczański - Dubois -
Drobnera - Łokietka - Chrobrego - pl. Powstańców Wielkopolskich - Trzebnicka -
Słowiańska - Jedności Narodowej - Nowowiejska – Piastowska - Rondo Reagana
(peron 1) – Skłodowskiej-Curie – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju -
pl. Społeczny – Kujawska - pl. Wróblewskiego - Pułaskiego – Małachowskiego –
Piłsudskiego – Peronowa – Borowska – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gajowa -
Sucha – Dworzec Autobusowy


Linia 241 (kurs o godzinie 23:13 z Pawłowic oraz o 22:56 z Nowego Dworu)


Pawłowice (Widawska) – Widawska – Pawłowicka - Azaliowa - Przedwiośnie – Bora-
Komorowskiego – Okulickiego – Zakrzów – Okulickiego – Bora-Komorowskiego – Irkucka
– Królewska – Osiedle Sobieskiego – Królewska – Irkucka – Bora-Komorowskiego -
Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Brucknera - mosty Jagiellońskie -
Kochanowskiego – most Szczytnicki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 1) -
Skłodowskiej-Curie - Szczytnicka – Wyszyńskiego – Sienkiewicza - pl. Bema – Drobnera
– most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II –
Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Zielińskiego – Swobodna – Ślężna
– Gliniana – Borowska – Petrusewicza - Ślężna – Dyrekcyjna – Joannitów - Sucha -
Swobodna - Zielińskiego - Szczęśliwa – Rondo Żołnierzy Wyklętych - Gajowicka - Krucza
- Inżynierska – Rondo Woźniaka - Aleja Pracy – Hallera - Grabiszyńska - Ostrowskiego –
Krzemieniecka – Trawowa – Stanisławowska – Rondo Chamcówny - Mińska – Rondo Rotmistrza Pileckiego – Strzegomska – Rogowska – Zemska - Nowy Dwór (pętla)

Nowy Dwór (pętla) – Zemska – Żernicka - Chociebuska - Gubińska - Strzegomska –
Rondo Rotmistrza Pileckiego - Mińska – Rondo Chamcówny - Stanisławowska – Trawowa
- Krzemieniecka – Ostrowskiego - Petuniowa – Klecińska - Hallera - Aleja Pracy – Rondo
Woźniaka - Inżynierska - Krucza - Gajowicka – Rondo Żołnierzy Wyklętych - Szczęśliwa -
Zielińskiego - Swobodna - Sucha - Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska –
Petrusewicza (odjazd przesunięty z 23:40 na 23:50) – Ślężna – Dyrekcyjna –
Borowska - Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Kazimierza wielkiego –
Nowy Świat - most Pomorski – Pomorska – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Bema –
Poniatowskiego – Jedności Narodowej – Nowowiejska – Piastowska – Sienkiewicza –
Grunwaldzka – most Szczytnicki - Kochanowskiego - mosty Jagiellońskie – Brucknera -
Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich - Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-
Komorowskiego - Irkucka – Królewska – Osiedle Sobieskiego – Królewska – Irkucka -
Bora-Komorowskiego - Przedwiośnie – Starodębowa - Pawłowicka – Widawska –
Pawłowice (Widawska)


Linia 242 (kurs o godzinie 23:45 z Petrusewicza przesunięty na 23:55)


Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska - Peronowa - Kołłątaja - Skargi -
pl. Dominikański – Kazimierza wielkiego – Nowy Świat - most Pomorski – Pomorska –
Dubois – Drobnera – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty
Warszawskie – Kromera – Krzywoustego – Kowalska – Działdowska - Kowale


Linia 243 (kurs o godzinie 23:40 i 0:00 z Petrusewicza)


Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna - Borowska - Peronowa – Kołłątaja – Skargi –
pl. Dominikański – Podwale – Dworcowa - Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego –
Traugutta - Krakowska - Opolska - Tyska - Księże Wielkie


Linia 243 (kurs o godzinie 23:40 z Petrusewicza)


Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Joannitów – Sucha – Swobodna – Powstańców
Śląskich - Świdnicka – Kościuszki – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – pl. Orląt
Lwowskich – Nabycińska – Legnicka - pl. Jana Pawła II - Legnicka - Na Ostatnim Groszu
– Orlińskiego – Rondo Szomańskiego - Horbaczewskiego - Balonowa - Bystrzycka –
Bajana - Lotnicza – Kosmonautów – Fieldorfa – Wojanowska – Starogajowa –
Jeleniogórska – Średzka – Trzmielowicka – Płońskiego - Leśnica


Linia 243 (kurs o godzinie o 0:02 z Księża Wielkiego)


Księże Wielkie - Tyska - Opolska - Krakowska – Traugutta – pl. Wróblewskiego (nawrót
przez ulicę Kujawską) – Pułaskiego – Małachowskiego – Piłsudskiego - Peronowa –
Borowska – Ślężna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna –
Joannitów – Sucha – Swobodna – Powstańców Śląskich - Świdnicka – Kościuszki –
Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego - Bożego Ciała – Widok - Kazimierza
Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II - Legnicka - Na Ostatnim Groszu -
Orlińskiego - Horbaczewskiego - Balonowa - Bystrzycka – Bajana - Lotnicza –
Kosmonautów – Fieldorfa – Wojanowska – Starogajowa – Jeleniogórska – Średzka –
Trzmielowicka – Płońskiego - Leśnica


Linia 244 (kurs o godzinie 23:35 z Petrusewicza)


Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Swobodna – Owsiana – Zaporoska –
Szpitalna – Tęczowa – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska – Legnicka – pl. Jana Pawła II –
Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois –
Drobnera - pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej - Rychtalska –
Rondo Hemara - Słonimskiego - Zakładowa - Trzebnicka - most Trzebnicki - Żmigrodzka
- Broniewskiego - Obornicka – Rondo Kielara - Pełczyńska - Cynamonowa - Waniliowa -
Kminkowa - Kminkowa

Linia 244 (kurs o godzinie 23:01 z Kminkowej)


Kminkowa - Kminkowa - Waniliowa - Cynamonowa - Pełczyńska – Rondo Kielara -
Obornicka - Broniewskiego - Żmigrodzka - most Trzebnicki - Trzebnicka - Zakładowa -
Słonimskiego – Rondo Hemara - Rychtalska – Jedności Narodowej – Poniatowskiego –
Bema – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat –
św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego –
Zielińskiego – Swobodna – Ślężna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza


Linia 244 (kurs o godzinie 23:30 ze Świniar)


Świniary – Pęgowska – Zajączkowska - Pełczyńska – Rondo Kielara - Obornicka -
Broniewskiego - Żmigrodzka - most Trzebnicki - Trzebnicka - Zakładowa - Słonimskiego
– Rondo Hemara - Rychtalska – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema –
pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat –
Kazimierza Wielkiego - pl. Dominikański - Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska –
Ślężna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza


Linia 246 (kurs o godzinie 23:23 z Sołtysowic)


Sołtysowice - Redycka - Sołtysowicka – Koszarowa - Przybyszewskiego – Kasprowicza -
Boya-Żeleńskiego - Kromera – mosty Warszawskie - Wyszyńskiego – Sienkiewicza –
pl. Bema - Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – św. Mikołaja –
pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Zielińskiego –
Swobodna – Borowska – Ślężna – Gliniana – Borowska - Petrusewicza – Ślężna –
Dyrekcyjna - Joannitów - Sucha - Swobodna – Powstańców Śląskich - Świdnicka -
Kościuszki - Piłsudskiego - pl. Legionów - Grabiszyńska - Klecińska – Gądowianka -
Strzegomska - Gubińska - Chociebuska – Hermanowska - Koszalińska - Bystrzycka -
Bajana - Lotnicza - Górnicza - Gwarecka - Dokerska – Kozanów


Linia 246 (kurs o godzinie 23:30 z Petrusewicza przesunięty na 23:50)


Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska - Peronowa - Kołłątaja - Skargi -
pl. Dominikański - Kazimierza wielkiego – Nowy Świat - most Pomorski – Pomorska –
Dubois – Drobnera – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej -
Nowowiejska - Wyszyńskiego – mosty Warszawskie - Kromera – Boya-Żeleńskiego –
Kasprowicza - Przybyszewskiego - Czajkowskiego - Sołtysowicka - Redycka –
Sołtysowice


Linia 250


Kurs linii 250 o godzinie 23:34 z Dwroca Głównego zostanie zawieszony.


Linia 253 (kurs o godzinie 23:26 i 0:26 z Sępolna)


Sępolno - Mickiewicza – mosty Chrobrego - Mydlana – Kowalska – Działdowska –
Kwidzyńska – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – pl.
Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie – Szczytnicka –
Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska - pl. Dominikański –
Skargi - Kołłątaja - Peronowa – Borowska – Ślężna – Gliniana – Borowska –
Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Joannitów – Sucha – Swobodna – Powstańców
Śląskich - Świdnicka – Bożego Ciała – Widok - Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl.
Jana Pawła II - Legnicka - Lotnicza - Kosmonautów – Kamiennogórska – Małopolska –
Złotnicka – Kosmonautów - Średzka - Trzmielowicka - Płońskiego - Leśnica

Linia 253 (kurs o godzinie 23:43 z Leśnicy)


Leśnica – Średzka - Kosmonautów – Złotnicka – Małopolska – Kamiennogórska –
Kosmonautów - Lotnicza - Legnicka - pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego –
Krupnicza – Podwale - Świdnicka - Powstańców Śląskich - Swobodna – Sucha –
Joannitów – Dyrekcyjna - Gliniana – Borowska – Kamienna – Ślężna – Petrusewicza
(odjazd przesunięty z 0:30 na 0:50) – Borowska – Peronowa - Kołłątaja – Skargi – pl.
Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego –
Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie - Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie –
most Zwierzyniecki – Wajdy - Wróblewskiego - Olszewskiego - Bacciarellego – Monte
Cassino – Mickiewicza - Sępolno


Linia 255 (kurs o godzinie 23:59 z Sępolna)


Sępolno - Mickiewicza – mosty Chrobrego - Mydlana – Kowalska – Działdowska –
Kwidzyńska – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki –
pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie - Szczytnicka -
Wyszyńskiego – most Pokoju - pl. Społeczny - Traugutta - Oławska - pl. Dominikański -
Skargi - Kołłątaja - Peronowa – Borowska - Ślężna – Gliniana – Borowska – Kamienna –
Ślężna - Petrusewicza - Borowska - Świeradowska – Bardzka – Buforowa – Iwiny
(Rondo)


Linia 255 (kurs o godzinie 0:00 z Petrusewicza)


Iwiny (Rondo) – Buforowa – Bardzka - Świeradowska - Borowska – Kamienna – Ślężna
– Petrusewicza – Borowska – Peronowa - Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański –
bł. Czesława – św. Katarzyny – Piaskowa – Grodzka – most Uniwersytecki – Drobnera –
pl. Bema – Sienkiewicza – Piastowska – pl. Grunwaldzki objazd ronda i przystanek
nr 20921) – pl. Grunwaldzki – most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie
– Kwidzyńska – Działdowska – Kowalska – Mydlana – mosty Chrobrego – Mickiewicza -
Sępolno

Linia 257 (kurs o godzinie 23:30 z Petrusewicza)


Oporów – Grabiszyńska - Hallera - Powstańców Śląskich - Swobodna - Sucha -
Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna –
Borowska – Swobodna – Owsiana – Zaporoska – Szpitalna – Tęczowa – pl. Orląt
Lwowskich – Nabycińska – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego –
Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Kurkowa – Łowiecka - Reymonta – most
Osobowicki – Bałtycka - Obornicka - Bezpieczna - Łużycka - Osobowicka – Lipska –
Ślazowa – Ślazowa


Linia 259 (kurs o godzinie 23:30 z Petrusewicza)


Zwycięska – Zwycięska – Rondo św. Ojca Pio – Ołtaszyńska - Wojszycka – Wyścigowa -
Ślężna – Petrusewicza – Borowska – Swobodna – Owsiana – Zaporoska – Szpitalna –
Tęczowa – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale –
most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois - Drobnera –
pl. Bema – Sienkiewicza – Piastowska – pl. Grunwaldzki – most Szczytnicki –
Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie – Kwidzyńska – Działdowska – Kowalska -
Mydlana - Swojczycka – Rondo Nad Czarną Wodą - Strachocińska – Wojnów (pętla)

Linia 259 (kurs o godzinie 0:30 z Petrusewicza)


Zwycięska – Zwycięska – Rondo św. Ojca Pio – Ołtaszyńska - Wojszycka – Wyścigowa -
Ślężna – Petrusewicza – Borowska – Peronowa - Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański –
bł. Czesława – św. Katarzyny – Piaskowa – Grodzka – most Uniwersytecki – Drobnera -
pl. Bema – Sienkiewicza – Piastowska – pl. Grunwaldzki – most Szczytnicki –
Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie – Kwidzyńska – Działdowska – Kowalska -
Mydlana - Swojczycka – Rondo Nad Czarną Wodą - Strachocińska – Wojnów (pętla)


Linia 259 (kurs o godzinie 0:18 z Wojnowa)


Wojnów (pętla) - Strachocińska – Rondo Nad Czarną Wodą - Swojczycka – Mydlana –
Kowalska – Działdowska – Kwidzyńska – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most
Szczytnicki – pl. Grunwaldzki – Piastowska - Sienkiewicza - pl. Bema – Drobnera – most
Uniwersytecki – Grodzka - Piaskowa - św. Katarzyny – bł. Czesława - pl. Dominikański -
Skargi - Kołłątaja - Peronowa – Borowska – Ślężna – Gliniana – Borowska – Kamienna –
Ślężna - Petrusewicza – Borowska – Dyrekcyjna - Ślężna - Wyścigowa – Wojszycka –
Ołtaszyńska – Rondo św. Ojca Pio – Zwycięska - Zwycięska


Komunikacja tramwajowa i autobusowa wraca na swoje stałe
trasy przejazdu natychmiast po przebiegnięciu maratończyków.