Przegląd prywatności

Chcąc udogodnić Ci korzystanie z naszej strony, wykorzystujemy pliki cookie, które są umieszczane na Twoim komputerze, telefonie komórkowym lub tablecie. Pliki te pomagają nam zrozumieć Twoje potrzeby i dzięki temu doskonalić funkcjonalności naszej witryny. Są one także wykorzystywane do dostarczania spersonalizowanych treści i reklam. Część z plików jest niezbędna do prawidłowego działania serwisu i jego funkcjonalności. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookie, możesz łatwo zarządzać swoimi uprawnieniami, np. we własnej przeglądarce internetowej lub po wybraniu opcji Zarządzaj cookie. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Ikona standardu tekstu prostego
nieaktywne
linie: .
obowiązuje: 15.06.2024 - 16.06.2024

Podczas trwania 10. Nocnego Półmaratonu w dniu 15 czerwca 2024 roku we Wrocławiu przewiduje się następujące zmiany w organizacji komunikacji zbiorowej:

KOMUNIKACJA TRAMWAJOWA

Linia 1

Kursowanie linii 1 po godzinie 20:30 zostanie zawieszone.

Linia 2

Od godziny 20:30

Krzyki – Powstańców Śląskich - Świdnicka – Piłsudskiego – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie – pl. Grunwaldzki

pl. Grunwaldzki – Piastowska – Sienkiewicza - Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta - Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Piłsudskiego – Świdnicka - Powstańców Śląskich – Krzyki

Od godziny 21:30

Krzyki – Powstańców Śląskich - Świdnicka – Piłsudskiego – Stawowa - Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Armii Krajowej – Tarnogajska - Tarnogaj

Tarnogaj – Tarnogajska – Armii Krajowej – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska - Stawowa – Piłsudskiego – Świdnicka - Powstańców Śląskich – Krzyki

Linia 3

Od godziny 21:30

Księże Małe - Opolska - Krakowska - Traugutta - pl. Wróblewskiego – Kujawska – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego - Podwale – pl. Jana Pawła II – Legnicka - Lotnicza – Kosmonautów – Średzka - Leśnica

Leśnica – Średzka – Kosmonautów - Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły - most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema

Linia 4

Od godziny 20:30

Oporów – Grabiszyńska – pl. Legionów – Piłsudskiego – Kołłątaja – Skargi - pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie – pl. Grunwaldzki

pl. Grunwaldzki – Piastowska – Sienkiewicza - Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta - Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Piłsudskiego - pl. Legionów – Grabiszyńska – Oporów

Od godziny 21:30

Oporów – Grabiszyńska – pl. Legionów – Piłsudskiego – Stawowa - Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Armii Krajowej – Tarnogajska - Tarnogaj

Tarnogaj – Tarnogajska – Armii Krajowej – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska - Stawowa – Piłsudskiego – pl. Legionów - Grabiszyńska - Oporów

Linia 5

Od godziny 21:30

Księże Małe - Opolska - Krakowska - Traugutta - pl. pl. Wróblewskiego – Kujawska – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego - pl. Legionów - Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz)

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – pl. Legionów – Piłsudskiego – Świdnicka – Powstańców Śląskich - Krzyki

Krzyki – Powstańców Śląskich – Świdnicka - Piłsudskiego – pl. Legionów - Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz)

Linia 6

Od godziny 20:30

Kromera – Toruńska - Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema - pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Ruska - Kazimierza Wielkiego – Widok – pl. Teatralny - Świdnicka – Powstańców Śląskich – Krzyki

Krzyki – Powstańców Śląskich – Świdnicka – pl. Teatralny – Widok – Szewska – Grodzka – most Uniwersytecki - Drobnera – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Kromera

Od godziny 21:30

Kromera – Toruńska - Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema - pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów - Piłsudskiego - Świdnicka – Powstańców Śląskich – Krzyki

Krzyki – Powstańców Śląskich – Świdnicka – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – pl. Orląt Lwowskich – Marchijska – Śrubowa – Złotoryjska – Legnicka - pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois - Drobnera – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Kromera

Linia 7

Od godziny 20:30

Poświętne - Żmigrodzka - most Trzebnicki - Trzebnicka - pl. Powstańców Wielkopolskich – Chrobrego – Łokietka – Drobnera - Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Ruska - Kazimierza Wielkiego – Widok – pl. Teatralny - Świdnicka – Powstańców Śląskich – Karkonoska – Przyjaźni – Klecina

Klecina – Przyjaźni – Karkonoska - Powstańców Śląskich - Świdnicka – pl. Teatralny – Widok – Szewska – Grodzka – most Uniwersytecki - Drobnera - Łokietka - Chrobrego - pl. Powstańców Wielkopolskich - Trzebnicka - most Trzebnicki - Żmigrodzka - Poświętne

Od godziny 21:30

Poświętne - Żmigrodzka - most Trzebnicki - Trzebnicka - pl. Powstańców Wielkopolskich – Chrobrego – Łokietka – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów - Piłsudskiego – Świdnicka - Powstańców Śląskich – Karkonoska – Przyjaźni – Klecina

Klecina – Przyjaźni – Karkonoska - Powstańców Śląskich - Świdnicka – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – pl. Orląt Lwowskich – Marchijska – Śrubowa – Złotoryjska – Legnicka - pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois - Drobnera - Łokietka - Chrobrego - pl. Powstańców Wielkopolskich - Trzebnicka - most Trzebnicki - Żmigrodzka - Poświętne

Linia 8

Od godziny 20:30

Tarnogaj - Tarnogajska - Armii Krajowej - Bardzka - Hubska - Gliniana - Borowska - Peronowa - Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego - Sienkiewicza - pl. Bema – Bema - Poniatowskiego – Jedności Narodowej - Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich - Trzebnicka – most Trzebnicki - Karłowice

Karłowice - most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka - Słowiańska – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema - pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska - pl. Dominikański
- Skargi - Kołłątaja - Peronowa - Borowska - Gliniana - Hubska - Bardzka - Armii Krajowej - Tarnogajska - Gazowa – Tarnogaj

Od godziny 21:30

Tramwaje po północnej stronie Wrocławia

Karłowice - most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – Urząd Wojewódzki 

Urząd Wojewódzki – most Pokoju – Wyszyńskiego - Sienkiewicza - pl. Bema – Bema - Poniatowskiego – Jedności Narodowej - Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich - Trzebnicka – most Trzebnicki - Karłowice

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Tarnogaj - Tarnogajska - Armii Krajowej - Bardzka - Hubska - Gliniana - Borowska – Stawowa – Piłsudskiego – Świdnicka – Powstańców Śląskich - Krzyki

Krzyki – Powstańców Śląskich – Świdnicka – Piłsudskiego - Stawowa - Borowska - Gliniana - Hubska - Bardzka - Armii Krajowej - Tarnogajska - Gazowa – Tarnogaj

Po udrożnieniu mostu Szczytnickiego – od około 22:15

Tramwaje po północnej stronie Wrocławia

Karłowice - most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Sienkiewicza – Grunwaldzka – most Szczytnicki – Różyckiego – Paderewskiego – Stadion Olimpijski

Stadion Olimpijski – Paderewskiego – Różyckiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka - Sienkiewicza - pl. Bema – Bema - Poniatowskiego – Jedności Narodowej - Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich - Trzebnicka – most Trzebnicki - Karłowice

Linia 9

Od godziny 20:30

Park Południowy - Ślężna - Dyrekcyjna - Borowska - Peronowa - Kołłątaja - Skargi - pl. Dominikański – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego - Sienkiewicza – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera - Kromera

Kromera – Toruńska – Kromera – mosty Warszawskie - Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema - Sienkiewicza - Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska - pl. Dominikański - Skargi - Kołłątaja - Peronowa - Borowska - Dyrekcyjna - Ślężna – Park Południowy

Od godziny 21:30

Tramwaje po północnej tronie Wrocławia

Kromera – Toruńska – Kromera – mosty Warszawskie - Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema - Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – Urząd Wojewódzki

Urząd Wojewódzki – most Pokoju – Wyszyńskiego - Sienkiewicza – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera - Kromera

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Park Południowy - Ślężna - Dyrekcyjna - Borowska – Stawowa – Piłsudskiego – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Karkonoska – Przyjaźni - Klecina

Klecina – Przyjaźni – Karkonoska – Powstańców Śląskich – Świdnicka – Piłsudskiego – Stawowa - Borowska - Dyrekcyjna - Ślężna – Park Południowy

Po udrożnieniu mostu Szczytnickiego – od około 22:15

Stadion Olimpijski – Paderewskiego – Różyckiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – pl. Bema – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Stawowa - Borowska - Dyrekcyjna - Ślężna – Park Południowy

Park Południowy - Ślężna - Dyrekcyjna - Borowska – Stawowa – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – pl. Orląt Lwowskich – Marchijska – Śrubowa – Złotoryjska – Legnicka - pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema - Sienkiewicza – Grunwaldzka – most Szczytnicki – Różyckiego – Paderewskiego – Stadion Olimpijski

Linia 10

Od godziny 20:30

Leśnica – Średzka - Kosmonautów - Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska - Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie – pl. Grunwaldzki

pl. Grunwaldzki – Piastowska – Sienkiewicza - Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta - Oławska – pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka - Lotnicza - Kosmonautów – Średzka - Leśnica

Od godziny 21:30

Leśnica – Średzka - Kosmonautów - Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły - most Mieszczański – Dubois – Drobnera – Łokietka – Chrobrego – pl. Powstańców Wielkopolskich - Dworzec Nadodrze

Dworzec Nadodrze – pl. Powstańców Wielkopolskich – Chrobrego – Łokietka – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego - Podwale – pl. Jana Pawła II – Legnicka - Lotnicza - Kosmonautów – Średzka - Leśnica

Po udrożnieniu mostu Szczytnickiego – od około 22:15

Leśnica – Średzka - Kosmonautów - Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły - most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – Nowowiejska – Piastowska - Sienkiewicza – Grunwaldzka – most Szczytnicki – Różyckiego – Paderewskiego – Stadion Olimpijski

Stadion Olimpijski – Paderewskiego – Różyckiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza - Piastowska – Nowowiejska – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema - pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego - Podwale – pl. Jana Pawła II – Legnicka - Lotnicza - Kosmonautów – Średzka - Leśnica

Linia 11

Od godziny 20:30

Oporów – Grabiszyńska – pl. Legionów - Piłsudskiego – Kołłątaja – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza - pl. Bema – Bema - Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Kromera

Kromera – Toruńska - Kromera - mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta - Oławska - pl. Dominikański - Skargi - Kołłątaja – Piłsudskiego – pl. Legionów - Grabiszyńska – Oporów

Od godziny 21:30 Kursowanie linii 11 po godzinie 21:30 zostanie zawieszone.

Linia 12

Od godziny 20:30

Kozanów (Dokerska) – Dokerska – Kozanowska – Pilczycka – Milenijna - Legnicka - pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego - pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie – pl. Grunwaldzki

pl. Grunwaldzki – Piastowska – Sienkiewicza - Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta - Oławska – pl. Dominikański - Kazimierza Wielkiego - św. Mikołaja - pl. Jana Pawła II - Legnicka – Milenijna – Pilczycka – Kozanów (Górnicza)

Od godziny 21:30

Kozanów (Dokerska) – Dokerska – Kozanowska – Pilczycka – Milenijna - Legnicka - pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego - Mostowa - Jagiełły - most Mieszczański - Dubois - Drobnera - Łokietka - Chrobrego - pl. Powstańców Wielkopolskich - Trzebnicka - most Trzebnicki - Karłowice

Karłowice – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Chrobrego – Łokietka - Drobnera - Dubois - most Mieszczański - Jagiełły - Mostowa - most Sikorskiego – Podwale - pl. Jana Pawła II - Legnicka – Milenijna – Pilczycka – Kozanów (Górnicza)

Po udrożnieniu mostu Szczytnickiego – od około 22:15

Kozanów (Dokerska) – Dokerska – Kozanowska – Pilczycka – Milenijna - Legnicka - pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Grunwaldzka – most Szczytnicki – Różyckiego – Paderewskiego – Stadion Olimpijski

Stadion Olimpijski – Paderewskiego – Różyckiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza - pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale - pl. Jana Pawła II - Legnicka – Milenijna – Pilczycka – Kozanów (Górnicza)

Linia 13

Od godziny 20:30

Wrocław Nowy Dwór (P+R) – Rogowska – Strzegomska – Robotnicza – Śrubowa – Złotoryjska - Legnicka - pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego - pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie – pl. Grunwaldzki

pl. Grunwaldzki – Piastowska – Sienkiewicza - Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta - Oławska – pl. Dominikański - Kazimierza Wielkiego - św. Mikołaja - pl. Jana Pawła II - Legnicka – Złotoryjska – Śrubowa – Robotnicza – Strzegomska – Rogowska – Wrocław Nowy Dwór (P+R)

Od godziny 21:30

Wrocław Nowy Dwór (P+R) – Rogowska – Strzegomska – Robotnicza – Śrubowa – Złotoryjska - Legnicka - pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego - Mostowa - Jagiełły - most Mieszczański - Dubois - Drobnera - pl. Bema - Bema - Poniatowskiego - Jedności Narodowej - Słowiańska - Trzebnicka - pl. Powstańców Wielkopolskich - Trzebnicka - most Trzebnicki - Karłowice

Karłowice – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka - Słowiańska - Jedności Narodowej - Poniatowskiego - Bema – pl. Bema - Drobnera - Dubois - most Mieszczański - Jagiełły - Mostowa - most Sikorskiego – Podwale - pl. Jana Pawła II - Legnicka – Złotoryjska – Śrubowa – Robotnicza – Strzegomska – Rogowska – Wrocław Nowy Dwór (P+R)

Po udrożnieniu mostu Szczytnickiego – od około 22:15

Wrocław Nowy Dwór (P+R) – Rogowska – Strzegomska – Robotnicza – Śrubowa – Złotoryjska - Legnicka - pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Grunwaldzka – most Szczytnicki – Różyckiego – Paderewskiego – Stadion Olimpijski

Stadion Olimpijski – Paderewskiego – Różyckiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza - pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale - pl. Jana Pawła II - Legnicka – Złotoryjska – Śrubowa – Robotnicza – Strzegomska – Rogowska – Wrocław Nowy Dwór (P+R)

Linia 14

Od godziny 20:30

Dworzec Nadodrze – Chrobrego – Łokietka - Drobnera - Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego - pl. Legionów – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich - Krzyki

Krzyki – Powstańców Śląskich - Hallera - Grabiszyńska - pl. Legionów – Piłsudskiego – pl. Orląt Lwowskich – Marchijska – Śrubowa – Złotoryjska – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – Łokietka - Chrobrego - Dworzec Nadodrze

Linia 15

Od godziny 20:30

Poświętne – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka - pl. Powstańców Wielkopolskich - Chrobrego - Łokietka - Drobnera - Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego - pl. Legionów - Piłsudskiego - Stawowa - Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Park Południowy

Park Południowy – Ślężna – Dyrekcyjna - Borowska - Stawowa - Piłsudskiego - pl. Legionów – Piłsudskiego – pl. Orląt Lwowskich – Marchijska – Śrubowa – Złotoryjska – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – Łokietka – Chrobrego - pl. Powstańców Wielkopolskich - Trzebnicka - most Trzebnicki - Żmigrodzka - Poświętne

Linia 16 Kursowanie linii 16 po godzinie 20:30 zostanie zawieszone.

Linia 17

Od godziny 20:30

Klecina - Przyjaźni - Karkonoska - Powstańców Śląskich - Świdnicka – pl. Teatralny – Teatralna - Skargi - pl. Dominikański – Oławska – Traugutta - pl. Społeczny – most Pokoju – Sienkiewicza – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Kwidzyńska - Kowale

Kowale – Kwidzyńska – Toruńska – Kromera – mosty Warszawskie - Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema - Sienkiewicza - Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska - pl. Dominikański - Skargi – Teatralna – pl. Teatralny - Świdnicka - Powstańców Śląskich - Karkonoska - Przyjaźni – Klecina

Od godziny 21:30

Tramwaje po północnej stronie Wrocławia

Kowale – Kwidzyńska – Toruńska – Kromera – mosty Warszawskie - Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Drobnera - Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów - Piłsudskiego – Świdnicka - Powstańców Śląskich – Karkonoska – Przyjaźni – Klecina

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Klecina – Przyjaźni – Karkonoska – Powstańców Śląskich – Świdnicka – Piłsudskiego – Stawowa - Borowska - Dyrekcyjna - Ślężna – Park Południowy

Park Południowy - Ślężna - Dyrekcyjna - Borowska – Stawowa – Piłsudskiego – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Karkonoska – Przyjaźni - Klecina

Linia 18

Od godziny 21:30

Gaj – Świeradowska - Bardzka – Hubska - Gliniana - Borowska – Stawowa – Piłsudskiego
– pl. Legionów – Piłsudskiego – pl. Orląt Lwowskich – Marchijska – Śrubowa – Złotoryjska – Legnicka - pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły - Dmowskiego - Długa - Starogroblowa - Popowicka - Pilczycka – Tarczyńskie Arena (Królewiecka)

Tarczyński Arena (Królewiecka) - Pilczycka – Popowicka - Starogroblowa - Długa - Dmowskiego – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Stawowa - Borowska - Gliniana - Hubska - Bardzka – Świeradowska – Gaj

Linia 19

Od godziny 20:30

Kozanów (Górnicza) - Pilczycka - Popowicka - Starogroblowa - Długa - Dmowskiego - most Mieszczański - Dubois - Drobnera - pl. Bema - Sienkiewicza – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie – pl. Grunwaldzki

pl. Grunwaldzki – Piastowska - Sienkiewicza - pl. Bema - Drobnera - Dubois - most Mieszczański - Dmowskiego - Długa - Starogroblowa - Popowicka - Pilczycka – Dokerska – Kozanów (Dokerska)

Kursowanie linii 19 po godzinie 21:30 zostanie zawieszone.

Linia 20

Od godziny 20:30

Oporów - Grabiszyńska - Hallera - Powstańców Śląskich - Świdnicka - Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – pl. Orląt Lwowskich – Marchijska – Śrubowa – Złotoryjska – Legnicka - Lotnicza – Kosmonautów – Średzka - Leśnica

Leśnica – Średzka – Kosmonautów - Lotnicza – Legnicka – Złotoryjska – Śrubowa – Marchijska – pl. Orląt Lwowskich - Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego - Świdnicka
- Powstańców Śląskich - Hallera - Grabiszyńska – Oporów

Linia 21

Od godziny 20:30

Gaj – Świeradowska - Bardzka – Hubska - Gliniana - Borowska - Stawowa - Piłsudskiego - pl. Legionów - Piłsudskiego – pl. Orląt Lwowskich – Marchijska – Śrubowa – Złotoryjska – Legnicka – Milenijna – Popowicka - Pilczycka – Tarczyński Arena (Królewiecka)

Tarczyński Arena (Królewiecka) – Pilczycka – Popowicka – Milenijna – Legnicka - pl. Jana Pawła II - Podwale – Piłsudskiego - pl. Legionów - Piłsudskiego - Stawowa - Borowska - Gliniana - Hubska - Bardzka – Świeradowska – Gaj

Linia 22

Od godziny 20:30

Tarnogaj – Tarnogajska – Armii Krajowej – Bardzka – Hubska - Gliniana - Borowska - Stawowa - Piłsudskiego - pl. Legionów - Piłsudskiego – pl. Orląt Lwowskich – Marchijska – Śrubowa – Złotoryjska – Legnicka – Lotnicza – Pilczyce

Pilczyce – Lotnicza – Legnicka - pl. Jana Pawła II - Podwale – Piłsudskiego - pl. Legionów - Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego - Hubska – Bardzka – Armii Krajowej – Tarnogajska – Tarnogaj

Linia 23

Od godziny 20:30

Kowale – Kwidzyńska - Toruńska - Kromera - mosty Warszawskie - Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta - Oławska - pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego - pl. Orląt Lwowskich – Marchijska - Robotnicza – Strzegomska – Rogowska – Wrocław Nowy Dwór (P+R)

Wrocław Nowy Dwór (P+R) – Rogowska – Strzegomska – Robotnicza – Marchijska - pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Kołłątaja - Skargi - pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza - pl. Bema – Bema - Poniatowskiego – Jedności Narodowej - mosty Warszawskie - Kromera – Toruńska – Kwidzyńska - Kowale

Od godziny 21:30

Kowale – Kwidzyńska - Toruńska - Kromera - mosty Warszawskie - Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Złotoryjska - Śrubowa - Robotnicza – Strzegomska – Rogowska – Wrocław Nowy Dwór (P+R)

Wrocław Nowy Dwór (P+R) – Rogowska – Strzegomska – Robotnicza – Śrubowa – Złotoryjska – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois - Drobnera - pl. Bema – Bema - Poniatowskiego – Jedności Narodowej - mosty Warszawskie - Kromera – Toruńska – Kwidzyńska - Kowale

KOMUNIKACJA AUTOBUSOWA

Linia A

Od godziny 20:30

Koszarowa (Szpital) – Koszarowa - Przybyszewskiego – Berenta - Boya-Żeleńskiego - Kromera - mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale - pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Zielińskiego - Swobodna - Powstańców Śląskich - Wielka – Rondo Vaclava Havla - Krucza - Inżynierska – Rondo Woźniaka - Aleja Pracy - Hallera - Grabiszyńska - Solskiego - Aleja Piastów – Racławicka – Skarbowców – Sowia – Krzycka – Krzyki

Krzyki – Krzycka – Sowia – Skarbowców - Racławicka - Aleja Piastów - Solskiego - Grabiszyńska - Hallera - Aleja Pracy – Rondo Woźniaka - Inżynierska - Krucza – Gajowicka – Rondo Żołnierzy Wyklętych – Zaporoska – Grabiszyńska - pl. Legionów – Piłsudskiego – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska – Legnicka - pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa - Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej - Nowowiejska – Wyszyńskiego- mosty Warszawskie - Kromera - Boya Żeleńskiego – Berenta - Przybyszewskiego – Czajkowskiego – Sołtysowicka – Koszarowa - Koszarowa (Szpital)

Linia D

Od godziny 20:30

Osiedle Sobieskiego - Królewska – Irkucka - Bora-Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Brucknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale - pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Zielińskiego - Swobodna - Powstańców Śląskich – Krzycka – Wałbrzyska – Rondo Cukrowników - Karmelkowa – Giełdowa (Centrum Hurtu)

Giełdowa (Centrum Hurtu) - Karmelkowa – Rondo Cukrowników - Wałbrzyska – Krzycka – Powstańców Śląskich – Swobodna – Owsiana – Zaporoska – Grabiszyńska - pl. Legionów – Piłsudskiego – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska – Legnicka - pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa - Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej - Nowowiejska – Wyszyńskiego - mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska - Brucknera - Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich - Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora- Komorowskiego - Irkucka - Królewska - Osiedle Sobieskiego

Linia K

Od godziny 20:30

Kamieńskiego-pętla - Kamieńskiego - Żmigrodzka - Broniewskiego - Obornicka - Bezpieczna - Łużycka - Osobowicka – most Osobowicki - Reymonta – pl. Staszica - Pomorska – mosty Pomorskie - Nowy Świat - Kazimierza Wielkiego - pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Ślężna - Gliniana - Borowska - Świeradowska – Gaj-pętla

Gaj-pętla - Świeradowska - Borowska - Swobodna – Owsiana – Zaporoska – Grabiszyńska - pl. Legionów – Piłsudskiego – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska – Legnicka - pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa - Jagiełły – most Mieszczański – Dubois (pominięcie słupka przystankowego nr 110655, skręt z pasa ruchu w lewo w ul. Pomorską ) – Pomorska – pl. Staszica - Reymonta – most Osobowicki - Osobowicka - Łużycka - Bezpieczna - Obornicka - Broniewskiego - Żmigrodzka - Kamieńskiego – Kamieńskiego-pętla

Od godziny 21:30

Kamieńskiego-pętla - Kamieńskiego - Żmigrodzka - Broniewskiego - Obornicka - Bezpieczna - Łużycka - Osobowicka – most Osobowicki - Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – mosty Pomorskie - Nowy Świat - św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Zielińskiego - Swobodna – Ślężna - Gliniana - Borowska - Świeradowska – Gaj-pętla

Gaj-pętla - Świeradowska - Borowska - Swobodna – Owsiana – Zaporoska – Grabiszyńska - pl. Legionów – Piłsudskiego – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska – Legnicka - pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa - Jagiełły – most Mieszczański – Dubois (pominięcie słupka przystankowego nr 110655, skręt z pasa ruchu w lewo w ul. Pomorską ) – Pomorska – pl. Staszica - Reymonta – most Osobowicki - Osobowicka - Łużycka - Bezpieczna - Obornicka - Broniewskiego - Żmigrodzka - Kamieńskiego – Kamieńskiego-pętla

Linia N

Od godziny 20:30

Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Piłsudskiego – Małachowskiego - Dąbrowskiego – Krasińskiego – Traugutta - pl. Wróblewskiego - pl. Społeczny – most Pokoju - Wyszyńskiego – mosty Warszawskie - Kromera - Krzywoustego - Kiełczowska - Żmudzka – Litewska – Litewska

Litewska – Litewska - Żmudzka - Kiełczowska - Krzywoustego - Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Nowowiejska – Jedności Narodowej – Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – pl. Staszica – Pomorska – mosty Pomorskie – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego - pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Ślężna - Gliniana – Borowska - Petrusewicza

Od godziny 21:30

Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Swobodna – Owsiana – Zaporoska – Grabiszyńska - pl. Legionów – Piłsudskiego – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska – Legnicka - pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa - Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej - Nowowiejska - Wyszyńskiego – mosty Warszawskie - Kromera - Krzywoustego - Kiełczowska - Żmudzka – Litewska – Litewska

Litewska – Litewska - Żmudzka - Kiełczowska - Krzywoustego - Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego - Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale - pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Zielińskiego - Swobodna – Ślężna
- Gliniana – Borowska - Petrusewicza

Linia 106

Od godziny 20:30

Port Lotniczy – Graniczna – Rondo Skalskiego - Skarżyńskiego – Strachowice – Cichociemnych – Rondo Skalskiego - Graniczna – Rondo Rotmistrza Pileckiego - Strzegomska – Robotnicza – Marchijska - pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Zielińskiego – Swobodna – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gajowa – Sucha – Dworzec Autobusowy

Dworzec Autobusowy – Sucha – Swobodna – Owsiana – Zaporoska – Grabiszyńska – pl. Legionów - Piłsudskiego - pl. Orląt Lwowskich – Marchijska - Robotnicza – Strzegomska – Rondo Rotmistrza Pileckiego - Graniczna – Rondo Skalskiego - Skarżyńskiego – Strachowice – Cichociemnych – Rondo Skalskiego - Graniczna - Port Lotniczy

Linia 110

Od godziny 20:30

Dworzec Główny (postój w zatoce na Peronowej – przystanek nr 20364) – Peronowa – Piłsudskiego – Stawowa – Borowska – Sucha - Hubska - Bardzka – Buforowa – Iwiny (Rondo)

Iwiny (Rondo) – Buforowa – Bardzka – Hubska – Sucha – Borowska – Peronowa – Dworzec Główny (postój w zatoce na Peronowej – przystanek nr 20364)

Linia 111

Od godziny 20:30

Osiedle Sobieskiego – Królewska – Irkucka – Bora-Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Brücknera – mosty Jagiellońskie - Kochanowskiego – most Szczytnicki – Sienkiewicza - pl. Bema - Bema - Poniatowskiego - Jedności Narodowej - Rychtalska – Rondo Hemara - Słonimskiego - Zakładowa - Trzebnicka - most Trzebnicki - Żmigrodzka - Broniewskiego - Obornicka – Rondo Kielara - Pełczyńska - Cynamonowa - Waniliowa - Kminkowa - Kminkowa

Kminkowa - Kminkowa - Waniliowa - Cynamonowa - Pełczyńska – Rondo Kielara - Obornicka - Broniewskiego - Żmigrodzka - most Trzebnicki - Trzebnicka - Zakładowa - Słonimskiego – Rondo Hemara - Rychtalska - Jedności Narodowej – Nowowiejska - Wyszyńskiego – Sienkiewicza - Piastowska – Nowowiejska – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska - Brücknera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich - Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego - Irkucka – Królewska – Osiedle Sobieskiego

Po udrożnieniu mostu Szczytnickiego i Ronda Reagana (wyspy centralnej)

Osiedle Sobieskiego – Królewska – Irkucka – Bora-Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Brücknera – mosty Jagiellońskie - Kochanowskiego – most Szczytnicki – pl. Grunwaldzki – Skłodowskiej-Curie – Szczytnicka – Wyszyńskiego – Sienkiewicza - pl. Bema - Bema - Poniatowskiego - Jedności Narodowej - Rychtalska – Rondo Hemara - Słonimskiego - Zakładowa - Trzebnicka - most Trzebnicki - Żmigrodzka
- Broniewskiego - Obornicka – Rondo Kielara - Pełczyńska - Cynamonowa - Waniliowa - Kminkowa - Kminkowa

Kminkowa - Kminkowa - Waniliowa - Cynamonowa - Pełczyńska – Rondo Kielara - Obornicka - Broniewskiego - Żmigrodzka - most Trzebnicki - Trzebnicka - Zakładowa - Słonimskiego – Rondo Hemara - Rychtalska - Jedności Narodowej – Nowowiejska - Wyszyńskiego – Sienkiewicza - Piastowska – pl. Grunwaldzki – Skłodowskiej-Curie – nawrót na skrzyżowaniu z Reja - Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 2) – pl. Grunwaldzki – most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie - Brücknera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich - Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora- Komorowskiego - Irkucka – Królewska – Osiedle Sobieskiego

Linia 114

Od godziny 20:30

Bieńkowice - Ziemniaczana - Mościckiego - Brochów - Chińska - Birmańska - Mościckiego - Karwińska - Krakowska - Kościuszki – Pułaskiego – Sucha – Dworzec Autobusowy (przystanek nr 20352)

Dworzec Autobusowy (przystanek nr 21121) – Sucha – Borowska – Peronowa – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego - Kościuszki - Krakowska - Karwińska - Mościckiego - Semaforowa - Centralna - Chińska - Brochów - Mościckiego - Ziemniaczana – Bieńkowice

Linia 115

Od godziny 20:30

Piastowska (przystanek nr 20806 przy ulicy Sienkiewicza) – Piastowska  - Nowowiejska – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska - Kwidzyńska – Działdowska – Kowalska – Mydlana - Swojczycka – Rondo Nad Czarną Wodą - Strachocińska – Wojnów (pętla)

Wojnów (pętla) – Strachocińska – Rondo Nad Czarną Wodą - Swojczycka – Mydlana – Kowalska – Działdowska – Kwidzyńska – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – Sienkiewicza – Piastowska (przystanek nr 20806 przy ulicy Sienkiewicza)

Po udrożnieniu mostu Szczytnickiego i Ronda Reagana (wyspy centralnej)

pl. Grunwaldzki (peron 2) – pl. Grunwaldzki – most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie – Kwidzyńska – Działdowska – Kowalska – Mydlana - Swojczycka – Rondo Nad Czarną Wodą - Strachocińska – Wojnów (pętla)

Wojnów (pętla) – Strachocińska – Rondo Nad Czarną Wodą - Swojczycka – Mydlana – Kowalska – Działdowska – Kwidzyńska – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – pl. Grunwaldzki - Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie – Reja

Linia 116

Od godziny 20:30

Sołtysowice - Redycka - Sołtysowicka – Koszarowa – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Boya-Żeleńskiego – Kromera – Toruńska – most Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – Piastowska (przystanek nr 20806 przy ulicy Sienkiewicza)

Piastowska (przystanek nr 20806 przy ulicy Sienkiewicza) – Sienkiewicza - Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Boya-Żeleńskiego – Kasprowicza – Przybyszewskiego – Czajkowskiego - Sołtysowicka – Redycka – Sołtysowice

Po udrożnieniu mostu Szczytnickiego i Ronda Reagana (wyspy centralnej)

pl. Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki - most Szczytnicki - Kochanowskiego - mosty Jagiellońskie - Toruńska - Kromera - Boya-Żeleńskiego – Kasprowicza – Przybyszewskiego - Czajkowskiego – Sołtysowicka – Redycka – Sołtysowice

Sołtysowice - Redycka - Sołtysowicka – Koszarowa – Przybyszewskiego - Kasprowicza – Boya-Żeleńskiego - Toruńska - mosty Jagiellońskie - Kochanowskiego – most Szczytnicki
- pl. Grunwaldzki – Norwida – Skłodowskiej-Curie - pl. Grunwaldzki - pl. Grunwaldzki

Linia 118

Od godziny 20:30

Rędzin – Wędkarzy – Osobowicka – Łużycka – Bezpieczna – Obornicka – Broniewskiego – Kasprowicza – Berenta – Boya-Żeleńskiego – Toruńska – Brücknera – Krzywoustego – Kowalska – Miłoszycka – Rondo Nad Czarną Wodą - Swojczycka – mosty Chrobrego – Mickiewicza – pętla Sępolno – Mickiewicza – Monte Cassino – Dembowskiego – AWW - Olszewskiego – Bacciarellego - Bartoszowice

Bartoszowice – Bacciarellego – Olszewskiego – AWW - Dembowskiego – Monte Cassino – Mickiewicza – pętla Sępolno - Mickiewicza – mosty Chrobrego - Swojczycka – Rondo Nad Czarną Wodą – Swojczycka – Ludowa - Miłoszycka - Kowalska - Krzywoustego - Brücknera - Toruńska - Boya-Żeleńskiego - Berenta - Kasprowicza - Broniewskiego - Obornicka - Bezpieczna - Łużycka - Osobowicka - Wędkarzy – Rędzin

Linia 120

Od godziny 20:30

(Trestno) Opatowice - Opatowicka - Międzyrzecka - Na Niskich Łąkach - Kościuszki – Pułaskiego – Sucha – Dworzec Autobusowy (przystanek nr 20352)

Dworzec Autobusowy (przystanek nr 21121) – Sucha – Borowska – Peronowa – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego - Kościuszki - Na Niskich Łąkach - Międzyrzecka - Opatowicka – Opatowice (Trestno)

Linia 121

Od godziny 20:30

Kiełczowska (Cmentarz) – Kiełczowska - Żmudzka – Litewska – Gorlicka – ks. Stanety – Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Brucknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza - Piastowska (przystanek nr 20806 przy ulicy Sienkiewicza)

Piastowska (przystanek nr 20806 przy ulicy Sienkiewicza) – Sienkiewicza - Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Brucknera - Krzywoustego
– Rondo Lotników Polskich – ks. Stanety – Gorlicka – Litewska – Żmudzka - Kiełczowska
– Kiełczowska (Cmentarz)

Po udrożnieniu mostu Szczytnickiego i Ronda Reagana (wyspy centralnej)

pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 2) – pl. Grunwaldzki – most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie - Brücknera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – ks. Stanety - Gorlicka – Litewska – Żmudzka – Kiełczowska – Kiełczowska (Cmentarz)

Kiełczowska (Cmentarz) – Kiełczowska – Żmudzka - Litewska – Gorlicka – ks. Stanety
- Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Brücknera – mosty Jagiellońskie - Kochanowskiego – most Szczytnicki - pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej Curie – Reja

Linia 122

Od godziny 20:30

Dworzec Autobusowy - Sucha – Swobodna – Owsiana – Zaporoska – Grabiszyńska – pl. Legionów - Piłsudskiego – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska – Legnicka - pl. Jana Pawła II - Legnicka - Rybacka - Zachodnia - Legnicka - Na Ostatnim Groszu - Orlińskiego
– Rondo Szomańskiego - Horbaczewskiego - Balonowa - Bystrzycka - Koszalińska – Hermanowska - Chociebuska – Gubińska – Strzegomska – Rondo Rotmistrza Pileckiego – Mińska – Rondo Chamcówny – Mińska – Muchobór Wielki (Roślinna)

Muchobór Wielki (Roślinna) – Mińska – Rondo Rotmistrza Pileckiego – Strzegomska - Gubińska - Chociebuska – Hermanowska - Koszalińska - Bystrzycka - Balonowa - Horbaczewskiego – Rondo Szomańskiego - Orlińskiego - Na Ostatnim Groszu - Legnicka – Zachodnia - Rybacka - Legnicka - pl. Jana Pawła II - Podwale - Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego - Zielińskiego - Swobodna – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gajowa - Sucha - Dworzec Autobusowy

Linia 127

Od godziny 20:30

Zwycięska – Zwycięska – Rondo św. Ojca Pio – Ołtaszyńska – Wojszycka – Wyścigowa - Ślężna – Wiśniowa - Hallera – Gajowicka – Rondo Żołnierzy Wyklętych - Zaporoska - Szpitalna – Tęczowa - pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska - Legnicka - pl. Jana Pawła II – Legnicka - Rybacka - Zachodnia - Poznańska - Długa - Starogroblowa - Popowicka – Pilczycka – Kozanowska – Dokerska – Gwarecka - Pilczycka – Rondo Bartoszewskiego – Maślicka - Kozia

Kozia – Maślicka – Rondo Bartoszewskiego – Pilczycka – Gwarecka – Dokerska - Kozanowska - Pilczycka - Popowicka - Starogroblowa - Długa - Poznańska - Zachodnia - Rybacka - Legnicka - pl. Jana Pawła II - Podwale – pl. Orląt Lwowskich - Tęczowa - Szpitalna - Zaporoska – Rondo Żołnierzy Wyklętych - Gajowicka - Hallera - Wiśniowa - Ślężna – Wyścigowa – Wojszycka – Ołtaszyńska – Rondo św. Ojca Pio - Zwycięska – Zwycięska

Linia 128

Od godziny 20:30

Zakrzów – Okulickiego – Bora-Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Dmowskiego – Długa – Starogroblowa – Popowicka – Wejherowska – Legnicka – Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego – Rondo Szomańskiego - Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka – Koszalińska – Hermanowska – Chociebuska – Rogowska – Wrocław Nowy Dwór (P+R)

Wrocław Nowy Dwór (P+R) – Rogowska – Chociebuska – Hermanowska – Koszalińska
- Bystrzycka - Balonowa - Horbaczewskiego – Rondo Szomańskiego - Orlińskiego - Na Ostatnim Groszu - Legnicka - Wejherowska - Popowicka - Starogroblowa - Długa - Dmowskiego – most Mieszczański - Dubois - Drobnera – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – Nowowiejska - Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera - Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich - Bora- Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego - Okulickiego – Zakrzów

Linia 131

Od godziny 20:30

Litewska – Żmudzka – Kiełczowska – Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Brucknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza - Piastowska (przystanek nr 20806 przy ulicy Sienkiewicza)

Piastowska (przystanek nr 20806 przy ulicy Sienkiewicza) – Sienkiewicza - Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Brucknera - Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich - Kiełczowska – Żmudzka – Litewska

Po udrożnieniu mostu Szczytnickiego i Ronda Reagana (wyspy centralnej)

pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 2) – pl. Grunwaldzki – most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie - Brücknera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich - Kiełczowska – Żmudzka – Litewska

Litewska – Żmudzka – Kiełczowska – Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Brücknera – mosty Jagiellońskie - Kochanowskiego – most Szczytnicki - pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej Curie - Reja 

Linia 132

Od godziny 20:30

Kromera – Toruńska - Boya-Żeleńskiego – Berenta - Kasprowicza – Żmigrodzka – most Trzebnicki - Trzebnicka - pl. Powstańców Wielkopolskich – pl. Staszica – Pomorska – mosty Pomorskie - Nowy Świat - św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II - Legnicka - pl. Strzegomski – Strzegomska – Śrubowa - Robotnicza – Strzegomska – Rondo Rotmistrza Pileckiego – Mińska – Rondo Chamcówny - Stanisławowska – Awicenny – Wiejska – Solskiego - Oporów

Oporów – Solskiego – Wiejska - Awicenny – Stanisławowska – Rondo Chamcówny - Mińska – Rondo Rotmistrza Pileckiego - Strzegomska – Robotnicza - Śrubowa - Strzegomska – pl. Strzegomski - Legnicka - pl. Jana Pawła II – Podwale - most Sikorskiego – Mostowa - Jagiełły – most Mieszczański – Dubois(pominięcie słupka przystankowego nr 110655, skręt z pasa ruchu w lewo w ul. Pomorską ) – Pomorska – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich - Trzebnicka – most Trzebnicki - Żmigrodzka - Kasprowicza – Berenta – Boya-Żeleńskiego - Kromera

Linia 142

Od godziny 20:30

Paprotna – Obornicka - Bezpieczna - Łużycka - Osobowicka – most Osobowicki - Reymonta – pl. Staszica – Pomorska - mosty Pomorskie - Nowy Świat - św. Mikołaja - pl. Jana Pawła II - Legnicka – pl. Strzegomski - Strzegomska - Śrubowa – Robotnicza – Fabryczna – Otyńska - Strzegomska – Gubińska – Chociebuska – Rogowska – Zemska – Żernicka – Jerzmanowska – Jarnołtowska - Jarnołtów

Jarnołtów – Jarnołtowska – Jerzmanowska – Żernicka - Zemska - Rogowska – Chociebuska – Gubińska - Strzegomska – Otyńska – Fabryczna - Robotnicza - Śrubowa - Strzegomska – pl. Strzegomski - Legnicka - pl. Jana Pawła II – Podwale - most Sikorskiego – Mostowa - Jagiełły – most Mieszczański - Dubois(pominięcie słupka przystankowego nr 110655, skręt z pasa ruchu w lewo w ul. Pomorską ) – Pomorska – pl. Staszica - Reymonta - most Osobowicki - Osobowicka - Łużycka - Bezpieczna - Obornicka – Paprotna

Linia 143

Od godziny 20:30

Kminkowa - Waniliowa - Cynamonowa - Pełczyńska - Obornicka - Rondo Kielara - Nowaka-Jeziorańskiego - most Milenijny - Milenijna - Popowicka - Wejherowska - Legnicka - Na Ostatnim Groszu - Gądowianka - Klecińska - Grabiszyńska – Solskiego – Aleja Piastów – Racławicka – Gajowicka – Hallera – Powstańców Śląskich – pl. Powstańców Śląskich – Kamienna – Borowska – Świeradowska – Morwowa – Tarnogajska - Armii Krajowej - AWW – Most Na Wilczym Kącie – Most Olimpijski – AWW – Dembowskiego – Monte Cassino - Mickiewicza - Sępolno

Sępolno – Mickiewicza – Monte Cassino – Dembowskiego - AWW – Most Olimpijski – Most Na Wilczym Kącie – AWW – Armii Krajowej – Tarnogajska – Morwowa - Świeradowska – Borowska – Kamienna – pl. Powstańców Śląskich – Powstańców Śląskich – Racławicka – Aleja Piastów – Solskiego - Grabiszyńska – Klecińska – Gądowianka – Na Ostatnim Groszu – Legnicka – Wejherowska – Popowicka – Milenijna – most Milenijny – Nowaka-Jeziorańskiego – Rondo Kielara – Obornicka – Pełczyńska – Cynamonowa – Waniliowa - Kminkowa

Linia 144

Od godziny 20:30

Polanowice - Kamieńskiego - Żmigrodzka – most Trzebnicki - Trzebnicka - pl. Powstańców Wielkopolskich – Chrobrego – Łokietka – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego - pl. Legionów - Piłsudskiego - Zielińskiego - Szczęśliwa – Rondo Żołnierzy Wyklętych - Gajowicka - Hallera - Wiśniowa - Sudecka – Wyścigowa – Wojszycka – Ołtaszyńska – Rondo św. Ojca Pio – Zwycięska - Zwycięska

Zwycięska – Zwycięska – Rondo św. Ojca Pio – Ołtaszyńska - Wojszycka – Wyścigowa - Sudecka – Wiśniowa - Hallera – Gajowicka – Rondo Żołnierzy Wyklętych – Szczęśliwa – Zielińskiego – Swobodna – Owsiana – Zaporoska – Grabiszyńska - pl. Legionów – Piłsudskiego – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska – Legnicka - pl. Jana Pawła II – Podwale
- most Sikorskiego – Mostowa - Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera - Łokietka – Chrobrego – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki - Żmigrodzka – Kamieńskiego – Polanowice

Linia 145

Od godziny 20:00

Iwiny (Rondo) – Buforowa – Bardzka – Świeradowska - Borowska - Peronowa – Dworzec Główny Stawowa (słupek nr 11339)
Dworzec Główny Stawowa (słupek nr 11339) – Borowska – Ślężna – Gliniana – Borowska – Świeradowska – Bardzka – Buforowa – Iwiny (Rondo)

Linia 146

Kursowanie linii 146 po godzinie 20:00 zostanie zawieszone.

Linia 148

Od godziny 20:30

Leśnica – Płońskiego – Trzmielowicka - Średzka – Kosmonautów – Złotnicka - Małopolska – Halicka – 11 Listopada – Jerzmanowska - Żernicka – Chociebuska - Gubińska - Strzegomska – Robotnicza – Marchijska - pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Zielińskiego – Swobodna – Dworzec Autobusowy (słupek nr 11321) – Gliniana (słupek nr 21101 Dyrekcyjna) – Borowska – Kamienna – Uniwersytet Ekonomiczny (słupek nr 11372)

Uniwersytet Ekonomiczny (słupek nr 11372) – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska (Przystanek Dworzec Autobusowy słupek nr 21102) – Swobodna – Owsiana – Zaporoska – Grabiszyńska – pl. Legionów - Piłsudskiego - pl. Orląt Lwowskich – Marchijska - Robotnicza – Strzegomska - Gubińska- Chociebuska – Rogowska – Zemska - Żernicka – Jerzmanowska – 11 Listopada - Halicka - Małopolska - Złotnicka - Kosmonautów – Średzka - Leśnica

Linia 149

Kursowanie linii 149 po godzinie 20:30 zostanie zawieszone:

- Ostatni kurs z pętli Kuźniki o godzinie 19:17.
- Ostatni kurs z Placu Grunwaldzkiego o godzinie 19:55.

Linia 151

Od godziny 20:30

Pawłowice (Widawska) – Widawska – Pawłowicka - Przedwiośnie - Starodębowa – Malwowa - Azaliowa - Przedwiośnie – Bora-Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Brücknera – mosty Jagiellońskie - Kochanowskiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza - Piastowska (przystanek nr 20806 przy ulicy Sienkiewicza)

Piastowska (przystanek nr 20806 przy ulicy Sienkiewicza) – Sienkiewicza - Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Brucknera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich - Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego
- Przedwiośnie – Starodębowa - Pawłowicka – Widawska – Pawłowice (Widawska)

Po udrożnieniu mostu Szczytnickiego i Ronda Reagana (wyspy centralnej)

pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 2) – pl. Grunwaldzki – most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie - Brücknera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich - Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego - Przedwiośnie – Starodębowa - Pawłowicka – Widawska – Pawłowice (Widawska)

Pawłowice (Widawska) – Widawska – Pawłowicka - Przedwiośnie - Starodębowa – Malwowa - Azaliowa - Przedwiośnie – Bora-Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Brücknera – mosty Jagiellońskie - Kochanowskiego – most Szczytnicki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej Curie – Reja

Linia 602 (kurs z zajezdni do LG)

Zajezdni Obornicka – Obornicka – Bezpieczna – Łużycka – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – mosty Pomorskie – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Kościuszki – Stawowa - Dworzec Główny (Stawowa) – Stawowa – Ślężna – Swobodna – Powstańców Śląskich
- … - Biskupice Podgórne (LG Energy Solution)


NOCNA KOMUNIKACJA AUTOBUSOWA

Linia 206 (kurs o 23:51 z Dworca Autobusowego zostaje przesunięty na godzinę 00:01).

Linia 240 (kurs o 23:34 z Dworca Nadodrze)

Dworzec Nadodrze - pl. Powstańców Wielkopolskich - Trzebnicka - Słowiańska - Jedności Narodowej - Nowowiejska – Piastowska - Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie – Szczytnicka – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale - pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Zielińskiego – Swobodna - Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gajowa - Sucha – Dworzec Autobusowy

Linia 240 (kurs o 0:06 z Dworca Autobusowego)

Dworzec Autobusowy - Sucha – Swobodna - Powstańców Śląskich - Świdnicka - Kościuszki - Piłsudskiego - pl. Legionów – Piłsudskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego - Mostowa - Jagiełły - most Mieszczański - Dubois - Drobnera - Łokietka - Chrobrego - pl. Powstańców Wielkopolskich - Trzebnicka - Słowiańska - Jedności Narodowej - Nowowiejska – Piastowska - Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju - pl. Społeczny – Kujawska - pl. Wróblewskiego - Pułaskiego – Małachowskiego – Piłsudskiego – Peronowa – Borowska – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gajowa - Sucha – Dworzec Autobusowy

Linia 241 (kurs o godzinie 23:12 z Pawłowic oraz o 22:56 z Nowego Dworu)

Pawłowice (Widawska) – Widawska – Pawłowicka - Azaliowa - Przedwiośnie – Bora- Komorowskiego – Okulickiego – Zakrzów – Okulickiego – Bora-Komorowskiego – Irkucka – Królewska – Osiedle Sobieskiego – Królewska – Irkucka – Bora-Komorowskiego - Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Brucknera - mosty Jagiellońskie - Kochanowskiego – most Szczytnicki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 1) - Skłodowskiej-Curie - Szczytnicka – Wyszyńskiego – Sienkiewicza - pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale - pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Zielińskiego – Swobodna – Ślężna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza - Ślężna – Dyrekcyjna – Joannitów - Sucha - Swobodna - Zielińskiego - Szczęśliwa – Rondo Żołnierzy Wyklętych - Gajowicka - Krucza - Inżynierska – Rondo Woźniaka - Aleja Pracy – Hallera - Grabiszyńska - Ostrowskiego – Krzemieniecka – Trawowa – Stanisławowska – Rondo Chamcówny - Mińska – Rondo Rotmistrza Pileckiego – Strzegomska – Rogowska – Zemska – Wrocław Nowy Dwór (P+R)

Wrocław Nowy Dwór (P+R) – Zemska – Żernicka - Chociebuska - Gubińska - Strzegomska – Rondo Rotmistrza Pileckiego - Mińska – Rondo Chamcówny - Stanisławowska – Trawowa - Krzemieniecka – Ostrowskiego - Petuniowa – Klecińska - Hallera - Aleja Pracy – Rondo Woźniaka - Inżynierska - Krucza - Gajowicka – Rondo Żołnierzy Wyklętych - Szczęśliwa - Zielińskiego - Swobodna - Sucha - Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza

(odjazd przesunięty z 23:40 na 23:50) – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska - Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Kazimierza wielkiego – Nowy Świat - mosty Pomorskie – Pomorska – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – Nowowiejska – Piastowska – Sienkiewicza – Grunwaldzka – most Szczytnicki - Kochanowskiego - mosty Jagiellońskie – Brucknera - Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich - Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego - Irkucka – Królewska – Osiedle Sobieskiego – Królewska – Irkucka - Bora-Komorowskiego - Przedwiośnie – Starodębowa - Pawłowicka – Widawska – Pawłowice (Widawska)

Linia 242 (kurs o godzinie 23:45 z Petrusewicza przesunięty na 23:55)

Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska - Peronowa - Kołłątaja - Skargi - pl. Dominikański – Kazimierza wielkiego – Nowy Świat - mosty Pomorskie – Pomorska – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Krzywoustego – Kowalska – Działdowska - Kowale

Linia 243 (kurs o godzinie 23:40 i 0:00 z Petrusewicza)

Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna - Borowska - Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Podwale – Dworcowa - Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – Traugutta - Krakowska - Opolska - Tyska - Księże Wielkie

Linia 243 (kurs o godzinie 23:30 z Petrusewicza przesunięty na 23:50)

Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Joannitów – Sucha – Swobodna – Powstańców Śląskich - Świdnicka – Kościuszki – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska – Legnicka - pl. Jana Pawła II - Legnicka - Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego – Rondo Szomańskiego - Horbaczewskiego - Balonowa - Bystrzycka – Bajana - Lotnicza – Kosmonautów – Fieldorfa – Wojanowska – Starogajowa – Jeleniogórska – Średzka – Leśnica

Linia 243 (kurs o godzinie o 0:02 z Księża Wielkiego)

Księże Wielkie - Tyska - Opolska - Krakowska – Traugutta – pl. Wróblewskiego (nawrót przez ulicę Kujawską) – Pułaskiego – Małachowskiego – Piłsudskiego - Peronowa – Borowska – Ślężna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Joannitów – Sucha – Swobodna – Powstańców Śląskich - Świdnicka – Kościuszki – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego - Bożego Ciała – Widok - Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II - Legnicka - Na Ostatnim Groszu - Orlińskiego - Horbaczewskiego - Balonowa - Bystrzycka – Bajana - Lotnicza – Kosmonautów – Fieldorfa – Wojanowska – Starogajowa – Jeleniogórska – Średzka – Leśnica

Linia 244 (kurs o godzinie 23:35 z Petrusewicza)

Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Swobodna – Owsiana – Zaporoska – Szpitalna – Tęczowa – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera - pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej - Rychtalska – Rondo Hemara - Słonimskiego - Zakładowa - Trzebnicka - most Trzebnicki - Żmigrodzka - Broniewskiego - Obornicka – Rondo Kielara - Pełczyńska - Cynamonowa - Waniliowa - Kminkowa - Kminkowa Linia

244 (kurs o godzinie 23:01 z Kminkowej)
Kminkowa - Kminkowa - Waniliowa - Cynamonowa - Pełczyńska – Rondo Kielara - Obornicka - Broniewskiego - Żmigrodzka - most Trzebnicki - Trzebnicka - Zakładowa - Słonimskiego – Rondo Hemara - Rychtalska – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale - pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Zielińskiego – Swobodna – Ślężna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza

Linia 244 (kurs o godzinie 23:30 ze Świniar)

Świniary – Pęgowska – Zajączkowska - Pełczyńska – Rondo Kielara - Obornicka - Broniewskiego - Żmigrodzka - most Trzebnicki - Trzebnicka - Zakładowa - Słonimskiego – Rondo Hemara - Rychtalska – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale - pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Zielińskiego – Swobodna – Ślężna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza

Linia 245 (kurs o godzinie 23:18 z Tarnogaju)

Tarnogaj – Tarnogajska - Armii Krajowej – Bardzka - Hubska - Gliniana – Łódzka – Wesoła - Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna - Borowska - Swobodna – Owsiana – Zaporoska – Szpitalna – Tęczowa – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska – Legnicka - pl. Jana Pawła II - Legnicka - Rybacka - Zachodnia - Poznańska - Długa - Starogroblowa
- Popowicka - Pilczycka - Kozanowska - Dokerska - Gwarecka - Pilczycka – Rondo Baranowskiego - Maślicka - Główna - Stabłowicka - Pracze Odrzańskie

Linia 245 (kurs o godzinie 23:17 z Nowego Dworu i dalej jako linia 253 do Sępolna)

Wrocław Nowy Dwór (P+R) – Rogowska – Chociebuska – Hermanowska – Koszalińska
– Bystrzycka – Metalowców – Lotnicza – Górnicza – Gwarecka – Dokerska – Kozanowska
– Pilczycka – Popowicka – Starogroblowa – Długa – Poznańska – Zachodnia – Rybacka – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois (pominięcie słupka przystankowego nr 110655, skręt z pasa ruchu w lewo w ul. Pomorską) – Pomorska – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – Nowowiejska – Piastowska – Sienkiewicza – Grunwaldzka – most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie – Kwidzyńska – Działdowska – Kowalska – Mydlana – Swojczycka – mosty Chrobrego – Mickiewicza – Sępolno

Linia 246 (kurs o godzinie 23:23 z Sołtysowic)

Sołtysowice - Redycka - Sołtysowicka – Koszarowa - Przybyszewskiego – Kasprowicza - Boya-Żeleńskiego - Kromera – mosty Warszawskie - Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema - Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale - pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Zielińskiego – Swobodna – Borowska – Ślężna – Gliniana – Borowska - Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna - Joannitów - Sucha - Swobodna – Powstańców Śląskich - Świdnicka - Kościuszki - Piłsudskiego - pl. Legionów - Grabiszyńska - Klecińska – Gądowianka - Strzegomska - Gubińska - Chociebuska – Hermanowska - Koszalińska - Bystrzycka - Bajana - Lotnicza - Górnicza - Gwarecka - Dokerska – Kozanów

Linia 246 (kurs o godzinie 23:30 z Petrusewicza przesunięty na 23:50)

Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska - Peronowa - Kołłątaja - Skargi - pl. Dominikański - Kazimierza wielkiego – Nowy Świat - mosty Pomorskie – Pomorska – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej - Nowowiejska - Wyszyńskiego – mosty Warszawskie - Kromera – Boya-Żeleńskiego – Kasprowicza - Przybyszewskiego - Czajkowskiego - Sołtysowicka - Redycka – Sołtysowice

Linia 249 (kurs o godzinie 23:30 z Petrusewicza)

Krzyki – Waligórskiego – Wyścigowa - Karkonoska - Zwycięska - Strachowskiego - Kurpiów - Grota-Roweckiego - Borowska – Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna - Borowska - Swobodna – Owsiana – Zaporoska – Szpitalna – Tęczowa - pl. Orląt Lwowskich – Marchijska - Robotnicza - Strzegomska - Rogowska – Zemska - Żernicka - Jerzmanowska - Jarnołtowska – Jarnołtów

Linia 250 Kurs linii 250 o godzinie 23:34 z Dworca Głównego zostanie zawieszony.

Linia 253 (kurs o godzinie 23:26 i 0:26 z Sępolna)

Sępolno - Mickiewicza – mosty Chrobrego - Mydlana – Kowalska – Działdowska – Kwidzyńska – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska - pl. Dominikański – Skargi - Kołłątaja - Peronowa – Borowska – Ślężna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Joannitów – Sucha – Swobodna – Powstańców Śląskich - Świdnicka – Bożego Ciała – Widok - Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II - Legnicka - Lotnicza - Kosmonautów – Kamiennogórska – Małopolska – Złotnicka – Kosmonautów - Średzka - Leśnica

Linia 253 (kurs o godzinie 23:39 z Leśnicy)

Leśnica – Płońskiego – Trzmielowicka - Średzka - Kosmonautów – Złotnicka – Małopolska – Kamiennogórska – Kosmonautów - Lotnicza - Legnicka - pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale - Świdnicka - Powstańców Śląskich
- Swobodna – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna - Gliniana – Borowska – Kamienna – Ślężna – Petrusewicza (odjazd przesunięty z 0:30 na 0:50) – Borowska – Peronowa
- Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie - Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wajdy - Wróblewskiego - Olszewskiego - Bacciarellego – Monte Cassino – Mickiewicza - Sępolno

Linia 253 Kurs linii 253 o godzinie 23:52 z przystanku „Świdnicka” do Sępolna zostanie zawieszony.

Linia 255 (kurs o godzinie 23:59 z Sępolna)

Sępolno - Mickiewicza – mosty Chrobrego - Mydlana – Kowalska – Działdowska – Kwidzyńska – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie - Szczytnicka - Wyszyńskiego – most Pokoju - pl. Społeczny - Traugutta - Oławska - pl. Dominikański - Skargi - Kołłątaja - Peronowa – Borowska - Ślężna – Gliniana – Borowska – Kamienna – Ślężna - Petrusewicza - Borowska - Świeradowska – Bardzka – Buforowa – Iwiny (Rondo)

Linia 255 (kurs o godzinie 0:00 z Petrusewicza przesunięty na 0:10)

Iwiny (Rondo) – Buforowa – Bardzka - Świeradowska - Borowska – Kamienna – Ślężna – Petrusewicza – Borowska – Peronowa - Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – bł. Czesława – św. Katarzyny – Piaskowa – Grodzka – most Uniwersytecki – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Piastowska – pl. Grunwaldzki objazd ronda i przystanek nr 20921) – pl. Grunwaldzki – most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie – Kwidzyńska – Działdowska – Kowalska – Mydlana – mosty Chrobrego – Mickiewicza - Sępolno

Linia 257 (kurs o godzinie 23:30 z Petrusewicza)

Oporów – Grabiszyńska - Hallera - Powstańców Śląskich - Swobodna - Sucha - Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Swobodna – Owsiana – Zaporoska – Szpitalna – Tęczowa – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois (pominięcie słupka przystankowego nr 110655, skręt z pasa ruchu w lewo w ul. Pomorską) – Pomorska – pl. Staszica - Reymonta – most Osobowicki – Bałtycka - Obornicka - Bezpieczna - Łużycka - Osobowicka – Lipska – Ślazowa – Ślazowa

Linia 259 (kurs o godzinie 23:30 z Petrusewicza)

Zwycięska – Zwycięska – Rondo św. Ojca Pio – Ołtaszyńska - Wojszycka – Wyścigowa - Ślężna – Petrusewicza – Borowska – Swobodna – Owsiana – Zaporoska – Szpitalna – Tęczowa – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois - Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Piastowska – pl. Grunwaldzki – most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie – Kwidzyńska – Działdowska – Kowalska - Mydlana - Swojczycka – Rondo Nad Czarną Wodą - Strachocińska – Wojnów (pętla)

Linia 259 (kurs o godzinie 0:30 z Petrusewicza)

Zwycięska – Zwycięska – Rondo św. Ojca Pio – Ołtaszyńska - Wojszycka – Wyścigowa - Ślężna – Petrusewicza – Borowska – Peronowa - Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – bł. Czesława – św. Katarzyny – Piaskowa – Grodzka – most Uniwersytecki – Drobnera - pl. Bema – Sienkiewicza – Piastowska – pl. Grunwaldzki – most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie – Kwidzyńska – Działdowska – Kowalska - Mydlana - Swojczycka – Rondo Nad Czarną Wodą - Strachocińska – Wojnów (pętla)

Linia 259 (kurs o godzinie 0:18 z Wojnowa)

Wojnów (pętla) - Strachocińska – Rondo Nad Czarną Wodą - Swojczycka – Mydlana – Kowalska – Działdowska – Kwidzyńska – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – pl. Grunwaldzki – Piastowska - Sienkiewicza - pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka - Piaskowa - św. Katarzyny – bł. Czesława - pl. Dominikański - Skargi - Kołłątaja - Peronowa – Borowska – Ślężna – Gliniana – Borowska – Kamienna – Ślężna - Petrusewicza – Borowska – Dyrekcyjna - Ślężna - Wyścigowa – Wojszycka – Ołtaszyńska – Rondo św. Ojca Pio – Zwycięska - Zwycięska