Ikona standardu tekstu prostego

28 września 2020 roku

Teraz możesz mieć swój własny tramwaj! MPK rusza z licytacją

Zbieramy pieniądze dla fundacji „Pokonać Białaczkę”. Co trzeba zrobić? Wystarczy dołączyć do licytacji, a jeśli Ci się poszczęści, wygrasz kolekcjonerski zestaw od MPK Wrocław.

Na portalu Allegro wystawiliśmy zestaw, w skład którego wchodzi model tramwaju Skoda oraz dwa kubki. Jeden z motywem tramwaju wrocławskiego oraz jeden z motywem tramwaju czeskiego. Cena wywoławcza to 400 złotych. Całość zebranych pieniędzy zostanie przekazana na działalność Fundacji Pomocy Chorym na Nowotwory Krwi „Pokonać Białaczkę”. Jej celem jest działanie na rzecz chorych na choroby hematologiczne, w tym nowotwory krwi, w zakresie rozwoju hematologii, ochrony i promocji zdrowia.

Przypominamy, że licytacja zestawu kolekcjonerskiego to tylko jedno naszych wielu prospołecznych działań przewoźnika. Dzięki niedawnej akcji „Oddaj krew i pokieruj tramwajem” zachęcaliśmy wrocławian do dzielenia się tym cennym płynem. W zamian zapraszaliśmy na zajezdnię, gdzie krwiodawcy mogli pokierować tramwajem Skoda 19T. Po Wrocławiu od kilku miesięcy poruszają się także biały tramwaj i autobus. Pojazdy te mają zachęcać wrocławian do oddawania krwi i wstępowania w szeregi honorowych krwiodawców.

Link do licytacji:

>> dołącz do licytacji <<

Licytacja trwa do 8 października.